Arıza Dizisinin Halide’si Ayça Ayşin Turan’ın Ailesiyle İlgili Gerçek Hayranlarını Şaşırttı! “7 Kardeşli Bir Ailede Büyümenin…”

Aleyna

Haberler

9 Kasım 2020

Arıza Dizisinin Halide’si Ayça Ayşin Turan’ın Ailesiyle İlgili Gerçek Hayranlarını Şaşırttı! “7 Kardeşli Bir Ailede Büyümenin…”

Kariyer hayatına henüz 19 yaşında “Dinle Sevgili” dizisindeki rolüyle başlayan Ayça Ayşin Turan’ın dillere destan güzelliği o yıllarda öyle dikkat çekti ki sırasıyla başarılı yapımlarda yerini almaya başladı. Daha sonra Karagül, Meryem, Zemheri dizilerinde rol alan ünlü oyuncu Netflix’teki ilk Türk yapımlarından biri olan Hakan: Muhafız dizisinde başarılı bir performans göstererek dijital platformlarda da yerini aldı.

arıza dizisi ayça ayşin

Şimdilerde “Arıza” dizisinin sevilen karakteri Halide’yi canlandıran Ayça Ayşin Turan, yayınlandığı günün reyting sıralamalarında en üstlerde yer alan dizide kariyerinin en parlak dönemlerinden birini yaşıyor.

ayça ayşin turan değişimi

Ayça Ayşin’in 10 Parmağında 10 Marifet! Söylediği Şarkılar Çok Beğenildi…

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde Arıza dizisinde seslendireceği bir şarkı için stüdyoya girdi. Sesinin ne kadar güzel olduğunu fark eden takipçileri, Ayça Ayşin’in sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüleri beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

O Aslında Bir Karadeniz Kızı!

Ayça Ayşin Turan’ın aslında geleneklerine bağlı Karadenizli bir aileden geldiğini duyanlar, oyuncunun memleketini öğrenince çok şaşırdı. Karadeniz güzelliğini alan Ayça, tam bir Karadeniz Kızı olduğunu ve gerektiği zaman çok asi olabileceğini söylüyor.

ayça ayşin turan fotoğrafı

“Küçükken Benden Korkup Kaçarlardı”

Ayça Ayçin Turan’ın hayranlarını şaşırtan bir diğer özelliği ise tam yedi kardeşli bir aileden geliyor olması. Çok kalabalık bir ailesi olduğunu söyleyen oyuncu, bayramlarda tüm ailenin toplandığını ve kalabalık aile törenlerine katılmayı çok sevdiğini söylüyor. Tam 5 tane kendisinden büyük erkek kardeşi bulunan Ayça Ayşin, “Küçükken sırf bu yüzden benden korkup kaçarlardı. Kimse yanıma yaklaşamazdı.” diyor.

“Arıza’daki Halide Bana Hayatta Seçim Yapmayı Öğretti”

ayça ayşin turan arıza

Şu anki rolü olan Halide’yi canlandırmaktan çok memnun olduğunu söyleyen oyuncu, Halide’den neler öğrendiği sorulduğunda; “Hayatta hep bir seçimim olduğunu öğrendim. İnsanın hayatta birçok şey başına gelebiliyor. İyi de kötü de olmak insanın kendi tercihi. Hangi yoldan gideceğimizi biz seçiyoruz” diyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz