Hadise’ye Aşk Yaramış Gibi Görünüyor! Makyajsız Fotoğrafı Sosyal Medyada Olay Yarattı…

Aleyna

Haberler

9 Kasım 2020

Hadise’ye Aşk Yaramış Gibi Görünüyor! Makyajsız Fotoğrafı Sosyal Medyada Olay Yarattı…

Hadise’nin sosyal medya hesabında paylaştığı makyajsız fotoğrafı bir anda gündem oldu. Hadise, hayranları tarafından çok beğenilen fotoğrafta makyajsız haliyle de oldukça güzel gözüküyor. Bakımlarını aksatmayan ve sağlığına çok dikkat eden Hadise’ye Kaan Yıldırım aşkı da fazlasıyla yaramış gibi gözüküyor.

hadise fotoğrafı

Hadise’nin Son Yıllarda Tercihi Sadelikten Yana

Karşımıza ilk çıktığı haliyle arasında dünyalar kadar fark olan Hadise, yıllar geçtikçe daha da güzelleşmeye ve tarzını da tamamen değiştirmeye başlamıştı. Özellikle “O Ses Türkiye” jüriliği ile ekran önünde olmaya fazlasıyla alışmış ve stilini de son yılların trendi haline gelen “doğal güzellik” anlayışına uygun bir hale getirmeye başlamıştı.

hadise doğal hali

Ünlü Şarkıcının Eski Halleri Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Herkes gibi Hadise de daha ünlü olmaya başlayınca estetik ameliyatlara başvurmuş ve görüntüsünü değiştirmeye başlamıştı. En son Kim Kardasian kalçasına sahip olmak için kalça estetiği bile yaptırdığı iddia edilmiş ve söylentilerin doğruluğu tam olarak kanıtlanamamıştı.

hadise değişimi

Hadise’den Tokat Gibi Fotoğraf! Makyajsız Haliyle Büyülüyor…

Hadise sarı saçtan hiç vazgeçmese de son zamanlarda saçlarının boyunu kısaltarak daha modern bir hava yakalamıştı. Makyajsız hallerini sosyal medyadan paylaşmaya çekinmeyen Hadise’den yeni bir paylaşım geldi. Otomobilinde verdiği makyajsız pozunu Instagram hikayelerine atan ünlü şarkıcı “Herkese güzel bir hafta diliyorum” notunu düştü.

hadise makyajsız hali

Hadise’ye Aşk Yaramış Gibi Görünüyor

kaan yıldırım hadise

Birkaç aydır birlikte olan ve karantina dönemini de sürekli beraber geçiren Kaan Yıldırım ve Hadise çiftinin aşklarında her şey yolunda gibi gözüküyor. Mutlu pozlar vermekten çekinmeyen çiftin mutlulukları gözünden okunuyor. Önceki ilişkilerini daha çok medyadan uzakta yaşamayı tercih eden Hadise, Kaan Yıldırım’la görünmekten hiç çekinmiyor. Birçok takipçisi Hadise’ye bu aşkın yaradığını ve ünlü şarkıcının gittikçe gençleşip güzelleştiğini söylüyor. Kaan Yıldırım ise 35 yaşında olan Hadise’den iki yaş küçük.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz