Demet Özdemir’den Yeni Proje! Dans Eğitmeniyle Fotoğraf Paylaşınca Sosyal Medya Yıkıldı

Aleyna

Haberler

9 Kasım 2020

Demet Özdemir’den Yeni Proje! Dans Eğitmeniyle Fotoğraf Paylaşınca Sosyal Medya Yıkıldı

Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in kariyerine dansla başladığını hepimiz biliyoruz. Oyunculuğa geçtikten sonra da dans etmeye devam eden Özdemir, bu kez dansla ilgili yeni bir projeyle geliyor!

Demet Özdemir

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, bu sezon Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle drama oyunculuğundaki başarısını da kanıtladı ve milyonların beğenisini kazandı. Ama dizideki hallerinin aksine ne kadar enerjisi yüksek ve hareketli biri olduğunu biliyoruz. Bu enerjisini diğer tutkusu olan dansla ortaya koymak isteyen Özdemir, yeni bir proje için dans eğitmeni ile birlikte kolları sıvadı!

Dans Tutkusu Hiç Bitmedi

Demet Özdemir

Demet Özdemir’in daha lisedeyken dansçılık kariyerine başladığı bilinen bir durum. Bengü’nün dans kadrosunda yer alan ve Efes kızlarından biri olan Özdemir, daha sonra oyunculuk eğitimi alarak ekranlara transfer oldu. Ama içindeki dans tutkusu sönmedi!

Demet Özdemir

Oyunculuğunu ve dans yeteneğini birleştirecek projeler arayan ünlü oyuncu, Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminde bir dansçıyı canlandırarak izleyenlerden tam not aldı.

Demet Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu

Demet Özdemir hobi olarak dans etmeye devam ediyor. Dans eğitmeni Onur Alp Sancaktar’la çektiği bazı dans videolarını da Instagram’da paylaşıyor.

Ancak bu seferki paylaşım çok başka!

“Yoksa” Diye Sordu Sosyal Medyayı Yıktı!

Demet Özdemir, dans eğitmeni Onur Alp Sancaktar’la çektiği fotoğrafı “Yoksaaa???” diye sorarak sosyal medyadan paylaştı. Fotoğrafa anında yüzlerce yorum yağdı.

Demet Özdemir'in attığı story

Bu paylaşım akla “Acaba oyuncunun yeni projesi dansla mı ilgili” sorusunu getirdi. Demet Özdemir, sık sık dans yeteneğini sergileyebileceği projelerde yer almak istediğini ifade ediyor. Belki de bu projeyi kendisi yaratmaya karar vermiştir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz