Demet Özdemir’den Yeni Proje! Dans Eğitmeniyle Fotoğraf Paylaşınca Sosyal Medya Yıkıldı
![Demet Özdemir’den Yeni Proje! Dans Eğitmeniyle Fotoğraf Paylaşınca Sosyal Medya Yıkıldı](https://www.tvyayinakisi.com/wp-content/uploads/2020/11/Demet-Ozdemir-1.jpg)
Ünlü oyuncu Demet Özdemir’in kariyerine dansla başladığını hepimiz biliyoruz. Oyunculuğa geçtikten sonra da dans etmeye devam eden Özdemir, bu kez dansla ilgili yeni bir projeyle geliyor!
![Demet Özdemir](https://www.tvyayinakisi.com/wp-content/uploads/2020/11/Demet-Ozdemir-2-1-1024x578.jpg)
Ünlü oyuncu Demet Özdemir, bu sezon Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle drama oyunculuğundaki başarısını da kanıtladı ve milyonların beğenisini kazandı. Ama dizideki hallerinin aksine ne kadar enerjisi yüksek ve hareketli biri olduğunu biliyoruz. Bu enerjisini diğer tutkusu olan dansla ortaya koymak isteyen Özdemir, yeni bir proje için dans eğitmeni ile birlikte kolları sıvadı!
Dans Tutkusu Hiç Bitmedi
![Demet Özdemir](https://www.tvyayinakisi.com/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Demet Özdemir’in daha lisedeyken dansçılık kariyerine başladığı bilinen bir durum. Bengü’nün dans kadrosunda yer alan ve Efes kızlarından biri olan Özdemir, daha sonra oyunculuk eğitimi alarak ekranlara transfer oldu. Ama içindeki dans tutkusu sönmedi!
![Demet Özdemir](https://www.tvyayinakisi.com/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Oyunculuğunu ve dans yeteneğini birleştirecek projeler arayan ünlü oyuncu, Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminde bir dansçıyı canlandırarak izleyenlerden tam not aldı.
![Demet Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu](https://www.tvyayinakisi.com/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Demet Özdemir hobi olarak dans etmeye devam ediyor. Dans eğitmeni Onur Alp Sancaktar’la çektiği bazı dans videolarını da Instagram’da paylaşıyor.
Ancak bu seferki paylaşım çok başka!
“Yoksa” Diye Sordu Sosyal Medyayı Yıktı!
Demet Özdemir, dans eğitmeni Onur Alp Sancaktar’la çektiği fotoğrafı “Yoksaaa???” diye sorarak sosyal medyadan paylaştı. Fotoğrafa anında yüzlerce yorum yağdı.
![Demet Özdemir'in attığı story](https://www.tvyayinakisi.com/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Bu paylaşım akla “Acaba oyuncunun yeni projesi dansla mı ilgili” sorusunu getirdi. Demet Özdemir, sık sık dans yeteneğini sergileyebileceği projelerde yer almak istediğini ifade ediyor. Belki de bu projeyi kendisi yaratmaya karar vermiştir!
Henüz yorum yapılmamış.