Şevkat Yerimdar 38. Bölüm Fragmanı – 16 Şubat Cuma

admin

FOX

15 Şubat 2018

Şevkat Yerimdar 38. Bölüm Fragmanı – 16 Şubat Cuma

Şevkat Yerimdar’ın yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Şevkat Yerimdar’ın 38. Bölüm fragmanında; Ludmilla baş belası olmaya devam ediyor. Şevkat’i boşamayıp hayatını yaşamaya karar veren Ludmilla’nın hal ve hareketlerinden çok rahatsız olan Şevkat ona kızıyor. Gece eve geç gelmeleri ve başka adamlarla konuşması Şevkat’e ters geldiği için Ludmilla’ya evinde oturmasını söylüyor.

Esin ise bu beladan kurtulmak için büyük çaba sarf ediyor. Ludmilla’nın evden gizlice çıkıp gitmesi ve bir işler karıştırması Esin’i düşündürüyor.  Ludmilla’nın e tür işler peşinde olduğunu öğrenmek için Esin ; onu sorguya alıyor. Ludmilla hiçbir şey itiraf etmeyince Esin onu takip etmeye karar veriyor. Esin takibe aldığı Ludmilla’yı bir apartmandan çıkarken görünce soru sorsa da nafile cevap alamıyor. Tesisatçı İsmail ise kurumsallaşmaya karar veriyor. Bu isteğini Tezene’ye söyleyince Tezene ona yardım etmek için harekete geçiyor. İsmail’in tamirat yaptığı evlere giderek orada anket yapıyor ve müşterinin memnuniyetini ölçüyor. Cuma ise olmayan şeyleri varmış gibi uydurmaya devam ediyor.  Bahar ise evde otururken aniden bir taş ile camı kırılıyor. Camda atılan taş ile çok korkan Bahar bir not buluyor. Bu notu kimin gönderdiği ise belli değil.

Şevkat ise kahveye gidip Ludmilla’nın yaptıklarını anlatıyor. Ludmilla’nın boşanmak istemeyişi ve şimdi de başına buyruk davranmasından dolayı çok sinirlenen Şevkat kahvede olay çıkarıyor. Mahalleli Şevkat’i zor sakinleştiriyor.

Şevkat Yerimdar’ın 38. Bölümü 16 Şubat Cuma günü saat 20:00’de Fox Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz