Arka Sokaklar 478. Bölüm Fragmanı – 27 Nisan Cuma

admin

Kanal D

23 Nisan 2018

Arka Sokaklar 478. Bölüm Fragmanı – 27 Nisan Cuma

Kanal D’nin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yepyeni bölümleri ile izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

12 sezondur Kanal D ekranlarında yayın hayatını devam ettiren Arka Sokaklar eski heyecanı ve dinmeyen aksiyonu ile yayınlanmayı sürdürüyor. Arka Sokaklar dizisinin 478. Bölüm fragmanında; Hüsnü yaşadıklarını daha fazla kaldıramıyor. Hüsnü’nün oğulları Metin ve Tekin’in art arda başını belaya sokması babalarını çok zor duruma sokuyor. Önce Tekin bir yanlış anlaşılmaya kurban gidiyor. Kardeşinin kurtarmak isteyen Metin ise başının daha büyük belaya sokuyor. Şimdi kimin silah ateşlediği belli olmayan bir olayda Metin faili meçhul biri olarak tutuklanıyor. Hüsnü” oğlumun eline kelepçe taktılar herif ölürse ne olacak” diye ver yansın ediyor. Yaşadıklarına daha fazla dayanamayan Hüsnü yere yığılıyor. Hüsnü oğluna katil damgası vuracaklar diye üzüntüden bayılıyor.

Asayişin kötü kalpli savcısı ise Metin’in durumu daha fazla zorlaştırıyor. Metin için tutuklama talebi isteyeceğini söylüyor. Rıza Baba bu girişimden dolayı hiç hoşnut olmazken; Hüsnü’nün umudu daha da azalıyor. Savcı oğlu için iyi bir avukat tutmasını da öneriyor. Tüm ekip ve Hüsnü’nün ailesi Metin’in tutuklanmasına gidiyor. Zeliş kardeşini ol halde görünce üzüntüden koşarak ona sarılıyor. Metin’in tüm işlemleri yapılıyor ve ceza evine konuluyor.

Arka Sokaklar yeni bölümü olan 478. Bölümüyle 27 Nisan Cuma günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz