Aşk Ve Mavi 63. Bölüm Fragmanı – 27 Nisan Cuma

admin

Haberler

23 Nisan 2018

Aşk Ve Mavi 63. Bölüm Fragmanı – 27 Nisan Cuma

ATV’nin en sevilen dizilerinden biri olan Aşk ve Mavi’nin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda izleyicileriyle buluştu.

Aşk ve Mavi dizisinin yayınlanan 63. Bölüm fragmanında; Mavi Hamile. Bu güzel haberi ise hemen Ali’ye veriyor. Ali’nin yanına giderek ” bir bebeğimiz olacak” dediğinde Ali’nin gözlerinin içi gülüyor. Ali ” ben şimdi baba mı olacağım ” diyerek sevinçli ve gururlu bir biçimde Mavi’ye sarılıyor. Diğer yandan bu güzel haberi karalayan bir olay yaşanıyor. Refika Hanım çok hasta olduğunu için hastaneye götürülüyor. Hastanede tüm imkanlar sağlanıp, Refika Hanım’ı kurtarmak için çaba harcanıyor. Fakat Refika Hanım’ın kalbi daha fazla dayanamıyor. Yoğun Bakım ünitesinin önünde umutla bekleyen Göreçkilere kara haberi doktor veriyor. Refika Hanım maalesef vefat ediyor. Herkes bu kaybın ardından ağlarken Ali son kez annesini görmeye gidiyor. Annesinin naaşına sarılan Ali annesine sensiz yapamayız diyor. Daha sonra odadan ayrılıyorlar.

Göreçkiler kaybın acısını yaşarken evlerine dönmek üzere yola çıkıyorlar. Fakat Faysal onların yolunu kesiyor. Bunun üzerine Ali ve Faysal arasında büyük bir tartışma çıkıyor. Ali Faysal’a ” sen benim karımı nasıl alı koyarsın” diyerek saldırıyor. Faysal ise onu vurmak için silahını çekiyor. Faysal’ın arkadaşı silahı engellemek için hamle yaptığında silah ateş ediyor ve biri vuruluyor. Acaba kim vuruldu?

Aşk ve Mavi 63. Bölümüyle 27 Nisan Cuma günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz