Arka Sokaklar Yeni Sezon Bölümü Çekimleri Başladı

Arka Sokaklar Yeni Sezon Bölümü Çekimleri Başladı

Uzun yıllardır izleyenleri ekranları başına kilitlemeyi başaran ve reyting rekorları kırarak yayın hayatına devam eden Arka Sokaklar dizisi, geçtiğimiz sezon yine en başarılı diziler arasında yer almayı başarmıştı. Reyting sonuçları ile izleyenler tarafından son derece beğenildiğini ispatlayan Arka Sokaklar’ın yeni sezon hazırlıklarının da başladığı öğrenildi.

11 senedir izleyenlerin büyük bir heyecan ile takip ettiği Arka Sokaklar son olarak herkesin üzüntüye ve merağa boğan bir sezon finali bölümü ile ekranlara kısa bir ara vermişti. Bu aranın ardından dizinin ne tür bir bölüm ile ekranlara tekrar geleceği ise büyük bir merak konusu.

Eylül Ayında Başlıyor

Erler Film yapım şrketi tarafından dağıtımı üstlenen dizinin yapımcılığını Türker İnanoğlu üstleniyordu. Arka Sokaklar dizisinin yönetmen koltuğunda ise Orhan Oğuz oturuyor. Yeni sezon çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanıldığı öğrenilen dizinin Eylül ayında ekranlara tekrar ”Merhaba” demesi bekleniyor.

Haziran ayında sezon finali yaparak gündeme gelmeyi başaran Arka Sokaklar dizisinin başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür  Ozan yer alıyor.  

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz