Siyah Beyaz Dizisi Başlamadan Bitti!

Siyah Beyaz Dizisi Başlamadan Bitti!

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Siyah Beyaz dizisinin senaryosu ile ilgili yaşanmakta olan kriz büyük bir gündem konusu haline gelmişti. Senaryosunun sürekli değiştiği ve Kıvanç Tatlıtuğ’un senaryoyu bir türlü beğenmemesi ise yapımcıları çileden çıkartmaya başlamıştı.

Son günlerde tatile çıktığı söylenen Kıvanç Tatlıtuğ ise haberleri yalanlayarak yapımcılardan açıklama gelmediği sürece bu tür dedikodulara inanılmaması gerektiğini söylemişti. Ayrıca dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un kardeşini canlandıracağı söylenen Erkan Avcı’nın da diziye son olarak dahil edildiği söyleniyordu.

Siyah Beyaz dizisi ile ilgili gelen son haberlere göre ise Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinin tamamen iptal edildiği ortaya çıktı. İptal kararında ise Tuba Büyüküstün’ün diziye ”Erkek dizisi” olarak yaklaşmasının büyük etkisi olduğu söyleniyor. 

Kıvanç Tatlıtuğ Yakında Ekranlarda Olacak

Kıvanç Tatlıtuğ ise dizilerde daha fazla kötü adam rolünde oynamak istemediğini söylemişti. Bu sebeplerden dolayı iptal edildiği söylenen Siyah Beyaz dizisinin takipçileri ise büyük bir hayal kırıklığına uğramış durumdalar.

Projenin ani iptalinden sonra ünlü oyuncularımızdan olan Kıvanç Tatlıtuğ’un farklı dizi projeleri için arayış içerisine girdiği ve yakın bir zamanda bomba gibi bir dizi ile ortaya tekrar çıkacağı söyleniyor. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz