Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban’ın Son Durumu

admin

Kanal D

7 Mayıs 2016

Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban’ın Son Durumu

Orhan Oğuz tarafından yönetmenliği üstlenen ve yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği ekranların uzun soluklu efsane dizisi Arka Sokaklar’da Özgür Ozan, Şevket Çoruh ve Zafer Ergin gibi ünlü isimler yer alıyor.

Geçtiğimiz bölümlerde çıkan çatışmada vurulan Hüsnü için ailesi son bölümde dua etmeye devam ediyor. Mesut ise Hüsnü için büyük olayların başlamasına yol açıyor.

Mesut, Hakan ve Ali Maruf kendilerine gelen sinyal doğrultusunda ormanlık alana doğru yola çıkıyor. Fakat Maruf’un işini bitirmek için onların bilmediği bir kişi daha vardır. Kadir adlı bu kişi peşindeki adamları ile birlikte yola çoktan çıkmıştır.

Ormanda karşılaşan ekipler için artık çatışma kaçınılmaz olacaktır. Sayıca az olan Mesut ve ekibi ormanda hayatta kalma mücadelesi vermeye başlarlar.

Öte yandan yoğun bakımda bekleyen Çoban ailesi, Hüsnü’nün kötüleşmeye başlaması ile birlikte büyük bir paniğe kapılırlar. Hüsnü’nün böbreğinde ortaya çıkan sorun tansiyon sorunlarının ortaya çıkmasına sebep olur.

Hüsnü’nün durumunun kötüye gittiğini öğrenen ailesi ve arkadaşları için artık zaman giderek daralmaya başlamaktadır. Kendisini büyük bir çıkmazda bulan ekip için artık ayakta kalmak çok zordur. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz