O Hayat Benim 93. Bölümünde Efsun Tutuklanıyor

admin

FOX

7 Mayıs 2016

O Hayat Benim 93. Bölümünde Efsun Tutuklanıyor

O Hayat Benim dizisinde bu hafta heyecan yine doruk noktasında olacak. Fox TV ekranlarında yayınlandığı ilk 30. bölümüne kadar Hülya Bilban tarafından yönetmenliği üstlenen ünlü dizi 30. bölümünden sonra Hamdi Alkan tarafından yönetilmeye başlanmıştı. Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Keremcem gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi Pazar akşamı saat 20:15’te Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin 93. bölümünde Zeynep basın mensuplarının önünde Arda’nın işlediği cinayeti açıklamaya başlar. Efsun ile Arda bu olayın yaşanması ile birlikte artık sona gelmiştir. Aşklarının en büyük engelini ve sınavını veren ikili büyük bir stres yaşamaya başlar.

Hülya ise Kenan’ın söylediği yalanlara karşı sessiz kalmak istemediğini anlamıştır. Müge’nin konağı ani bir şekilde terk etmesi Cemal’in yeni kalmaya başladığı gecekondunun kapısını çalmasına yol açar. Hayriye ise Müge’yi artık kendi kızı gibi sevmeye başlamıştır. 

Bahar kendisini karanlık bir yola doğru sürükleyen Ateş’e karşı duyduğu öfke giderek büyümektedir. Artık onu sürüklediği bu yoldan dolayı suçlamaya başlayan Bahar ile Ateş arasındaki ipler iyice gerilmeye başlar. Kötü gidişatı durdurmak isteyen Efsun ise ansızın ortaya çıkarak ikilinin arasını düzeltecektir. Fakat Efsun apar topar hastaneye kaldırılınca artık her şey tepe takla olmuştur.

Arda’nın Zeynep ile yakınlaşması ise Milano’ya gitme kararı vermek üzere olan Efsun’un hastaneden çıktıktan sonra bu kararını uygulamasına yol açacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz