Endemol’den İki Yeni Dizi Daha

admin

Haberler

8 Mayıs 2016

Endemol’den İki Yeni Dizi Daha

Endemol yapım şirketinin yeni dizi projeleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamış durumda. Kördüğüm, Paramparça ve Kış Güneşi dizileri ile büyük bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başaran Endemol, yeni sezonda bomba gibi 2 yeni dizi ile daha geliyor.

Endemol tarafından yayınlanacak olan yeni dizilerden ilkinin konusu babası çocukluk döneminde mafya tarafından öldürülmüş olan bir polis baba ve babasının intikamını almak isteyen bir kadının zorlu yoldaki karşılaştığı olayları olacak.

Tolgan Sayışman ile Anlaşma Yapıldı
 

İntikam hikayesinin işleneceği dizideki kadın karakterini canlandıracak olan kişinin ise Tuba Büyüküstün olabileceği konuşuluyor. Hali hazırda Ferzan Özpetek’in yeni filminde rol alacağı bilinen ve çekimlerde yer alan ünlü oyuncunun dizideki kadın karakterini sevdiği ve diziye ilgi duyduğu konuşuluyor. Fakat Tuba Büyüküstün’ün henüz dizi teklifine yanıt vermediği söyleniyor.
 

Sezon sonu ile ekranlara veda edecek olan Asla Vazgeçmem dizisinin yakışıklı oyuncusu olan Tolgahan Sayışman’ın da Endemol Shine ile anlaştığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun dizideki rolü ise belli oldu. Hayatındaki büyük gerçek ile yüzleşecek olan ve hayatındaki bütün değerli insanları geride bırakarak yeni bir sayfa açmak isteyen bir adamın tuhaf hayat hikayesi Endemol’ün yeni dizisinde konu alınacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz