Arkadaşlar İyidir Bu Akşam Show TV’de Başlıyor!

admin

Show TV

28 Ağustos 2016

Arkadaşlar İyidir Bu Akşam Show TV’de Başlıyor!

Arkadaşlar İyidir dizisi bu akşam Show TV ekranlarında başlayacak. İddialı senaryosu ve renkli oyuncu kadrosu ile beş kafadar arkadaşın ilginç hayat hikayesini anlatacak olan dizinin yapımcılığı 03 Medya tarafından üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Zeynep Günay Tan yer alıyor.

Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akınözü ve Hayal Köseoğlu gibi ünlü isimlerin yer alacağı dizi 7’den 70’e herkese arkadaşlığın önemini tekrar hatırlatabilmek için ekranlarda yer alacak.

Yeni yüzler ile bizleri tanıştıracak olan Arkadaşlar İyidir dizisi bu akşam üniversiteli beş gencin aile ve duygusal ilişkilerini bizlere samimi bir şekilde göstermeye başlayacak.

Klişelerden uzak bir senaryosu olduğu söylenen dizide dostluk kavramının ön planda tutulacağı söyleniyor. Karakterlerin her birinin ayrı bir hayat mücadelesi olması ise izleyicileri ekranları başına kilitleyecek.

Show TV ekranlarında bu akşam saat 20:00’de ilk bölümü ile yayınlanacak dizinin sürpriz gelişmeler ile dolu geçeceği ve reyting rekorlarında büyük başarılar elde etmesi bekleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz