Seviyor Sevmiyor Yeni Bölümünde Romantik Anlar

admin

Haberler

27 Ağustos 2016

Seviyor Sevmiyor Yeni Bölümünde Romantik Anlar

MF Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen yeni dizi Seviyor Sevmiyor, yayınlandığı ilk günden beri büyük bir ilgi çekiyor. Sevilen dizinin yeni bölümlerindeki romantik sahneler ise dikkat çekmeye devam ediyor. Samimi sahneleri ile herkesi güldürmeyi de başaran Seviyor Sevmiyor dizisinin 7. bölüm fragmanında romantik sahneler de ortaya çıktı.

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın yer aldığı ve başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Altan, Yiğit Kirazcı ve İpek Tenolcay gibi isimlerin bulunduğu dizinin yeni bölümü 28 Ağustos Pazar akşamı saat 21:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak.

Yiğit’in stajyer olarak görmekte olduğu Deniz Aslan ile çocukluk aşkı Deniz Aslan arasındaki benzerlikleri fark etmesi dizideki dengelerin değişmesine yol açacak. İrem ise Deniz’in hatalarını ortaya çıkartarak Yiğit’in Deniz’den şüphe duymasını sağlamaya çalışmaktadır.

İrem’in sürprizi ise tüm sorulara cevap verecek niteliktedir. İş gezisinde baş başa kalan Yiğit ve Neşe, Deniz’e sürpriz yapabilmek için yola çıkarlar. Tuna ise ani gelişi ile Yiğit’i büyük bir şaşkınlığa uğratacaktır.

Deniz’in yapacağı ilginç sürpriz beklenmeyen olayların yaşanmasına, Tuna ile Yiğit’in adeta şok olmasına sebep olacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz