Maaile Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

admin

Kanal D

28 Ağustos 2016

Maaile Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Televizyon kanalları yeni sezona iddialı bir şekilde giriş yapabilmek için birbirleriyle yarışmaya devam ediyorlar. Kanal D ekranlarında yeni sezonda yer alacak olan iddialı dizi Maaile için de geri sayım devam ediyor. İlginç senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosu ile ekranlara gelecek olan Maaile dizisinin çalışmalarında artık sona gelinmiş durumda.

İsim konusunda ufak karışıklıklar yaşanan dizi için ilk önce Yalancısın Yarim ismi duyurulmuştu. Daha sonra Altınsoylular adında karar kılınmıştı. Fakat bu isimlerin beğenilmemesi ile birlikte ani bir karar alan yapım şirketi dizinin son adının Maaile olmasında karar kılmış oldu.

Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Maaile dizisinin oyuncu kadrosunda Şebnem Bozoklu, Cihat Tamer, Ayça Ayşin Turanü Görkem Şarkan ve Burak Sevinç gibi ünlü isimler yer alıyor. 03 Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yönetmeni ise Türkan Derya ve Murat Aksu.

Kayserili bir ailenin hayatını konu alacak olan dizi aile hayatını en samimi şekilde izleyenlere sunacak. Uzun süredir özlediğimiz bir tür olan aile dizisi türünü bizlere tekrar yaşatacak olan Maaile dizisinin Eylül ayının ortalarında başlayacağı söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz