Selen Görgüzel’in “Yemin Ettim” Performansına Kayahan’ın Kızı Beste Açar’dan Sert Tepki: “Babam Olsa…”

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2023

Selen Görgüzel’in “Yemin Ettim” Performansına Kayahan’ın Kızı Beste Açar’dan Sert Tepki: “Babam Olsa…”

Özel hayatıyla konuşulan Selen Görgüzel, son dönemlerde sesiyle gündeme gelmeye devam ediyor. Sahnede Kayahan’ın ‘Yemin Ettim’ şarkısını seslendiren Selen Görgüzel’in, parçanın bir bölümünde detone olduğu görüntüler sosyal medyada gündem oldu. Işın Karaca ve İbrahim Tatlıses’in dahil olduğu polemiğe son olarak Kayahan’ın kızı Beste Açar da katıldı.

Polemik Bu Şekilde Başladı!

Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde sahne aldığı mekanda, Kayahan’ın sevilen parçası ‘Yemin Ettim’i seslendirdi. Sosyal medyada çok sayıda eleştiri alan ünlü isme bir tepki de Işın Karaca’dan geldi. Şarkıcı, meslektaşının performansına ‘Ama neden?’ yorumunda bulundu. Işın Karaca’nın kendisiyle ilgili yorumu üzerine Görgüzel’den sert bir yanıt geldi; “Sahnemde söylemeyi en sevdiğim şarkı ‘Yemin Ettim’in beş saniyelik ve üstelik telefonla çekilmiş küçük bir parçasıyla beni talan etmeye çalışan sanatseverler. Önemli olan iyi niyet. Bilmediğiniz her konuda fikrinizin olmasına alıştık ama bildiği halde ‘neden?’ diye soran çok sevgili Işın Karaca’ya hepinizin önünde cevap vereyim; sesine güvenip bağırarak okumak ne kadar da rahatsız edici oluyormuş değil mi?”

İbrahim Tatlıses ise telefonla bağlandığı TV programında, “Ben de sahnede çok teknik problemler yaşadım, detone olduğum zamanlar da olmuştur” diyerek, Selen Görgüzel’e destek verdi. Selen Görgüzel ise; “Sahne aldığım mekanda, en sevdiğim şarkıyı seslendirirken, orkestra ile yaşanan teknik problemlerden dolayı küçük bir detone olma durumu yaşandı. Mekanda bulunan misafirler arasında bazı kişiler görüntüleri ben hep detone oluyormuşum gibi sosyal medyada paylaştı. Basına yansıdığı için bunun yorumları da çok kalp kırıcı oldu. Mesleğim benim kırmızı çizgim. Her geçen gün kendime bir şeyler katmaya çalışıyorum. Sanatçı arkadaşlarımdan gelen negatif yorumlar da bunun üzerine tuz biber oldu. Özellikle Işın Karaca’nın bir kadın olarak sahip çıkması gerekirken, yargılayıcı durumu beni ekstra üzdü. Ama sağ olsun İbrahim Tatlıses’in desteği beni çok mutlu etti. Meslek hayatım boyunca unutmayacağım.” dedi.

Kayahan’ın Kızı Beste Açar’dan Tepki!

Selen Görgüzel’in ‘Yemin Ettim’ şarkısına yorumuna Kayahan’ın kızı Beste Açar’dan tepki: “Kulaklarıma inanamadım! Babam olsa gözyaşlarını tutamazdı. Herkes şarkı söylememeli, keşke bunun de bir cezası olsa.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz