Arzum Onan Mehmet Aslantuğ’la Yıllardır Süren Mutlu Evliliğinin “Sırrını” Açıkladı: “Beklentiyi düşür!”

Aleyna

Haberler

13 Kasım 2020

Arzum Onan Mehmet Aslantuğ’la Yıllardır Süren Mutlu Evliliğinin “Sırrını” Açıkladı: “Beklentiyi düşür!”

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ tam 24 yıldır evli. Sanat dünyasında ender görülen bu mutluluğun sırlarına dair Onan’ın ilginç açıklamaları var!

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ yıllara meydan okuyan bir çift. Mutluluklarıyla imrendiren ikili, 1993 yılından beri beraber, 1996 yılından beri de evliler! Sanat dünyasında ender görülen bu mutluluğun kaynağını ise derin bir sevgi, saygı ve güvenle açıklıyorlar.

İş Görüşmesinde Aşık Oldular!

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ

Mehmet Aslantuğ, 1990’lı yılların en popüler erkek oyuncularından biriydi. İşin mutfağına da girmek isteyen Aslantuğ bir yapım şirketi kurdu ve bir proje için Arzum Onan’ı aradı. İlk görüşmelerinde birbirlerinden etkilenen çift, kısa sürede bunun devamını getirdi. Mehmet Aslantuğ tanıştıktan iki gün sonra Arzum Onan’a evlenme teklif etti!

Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan ve Can Aslantuğ

Çift bir süre birbirlerini tanıdıktan sonra 1996 yılında dünya evine girdi. Beş yıl sonra da oğulları Can dünyaya geldi. Can’ın zorlu erken doğum sürecini de Arzum Onan’ın tiroit kanserini de el ele atlattılar. Ne aşk ama!

“Çok zor oldu”

Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan ve Can Aslantuğ

Mutlu çifte sık sık ilişkilerinin sırlarına dair sorular soruluyor. Mehmet Aslantuğ’un güzel üslubuyla verdiği cevap gerçekten ders gibi:

“Hayat çok zor. Vahşi kapitalizmin dayatmalarıyla insanın kendine bile tahammülünün azaldığı bir yerde evli olmak çok kolay taşınamıyor. O yüzden de böyle çabuk bitiyor. Arzum’la karşılıklı saygı ve güvenimiz bizi bu zeminde dahi ayakta tutuyor…”

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ

Aslantuğ, aldatma iddialarına da “Arzum hanımı hiçbir insani zaafla üzmeyecek kadar çok seviyorum” diyerek bir kez daha gönülleri fethetti!

“Beklentiyi düşürmek önemli”

Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ

Çiftin ilişkisinde derin bir sevgi ve saygı olduğu su götürmez bir gerçek. Ama bu bağın nasıl kurulduğuna hatta genel olarak insani ilişkilere dair Arzum Onan’ın söyleyecekleri var!

Arzum Onan, Mehmet Aslantuğ ve Can Aslantuğ

Onan, L’Officiel Türkiye dergisinin kasım ayı için verdiği röportajda, “Beklentiyi kesince daha az üzülüyorsun! Ama bu umutsuzluk yaratmıyor. Tam tersi, insanları olduğu gibi kabul etme tevekkülü sağlıyor” dedi. Olduğun gibi kabul edilmek, belki de mutluluk gerçekten budur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz