Sadakatsiz’in Yıldızı Melis Sezen’in Hastalığı Oyunculuğuna Engel Olabilirdi! Ama O Sınır Tanımadı…

Aleyna

Haberler

13 Kasım 2020

Sadakatsiz’in Yıldızı Melis Sezen’in Hastalığı Oyunculuğuna Engel Olabilirdi! Ama O Sınır Tanımadı…

Sadakatsiz’in yıldızı Melis Sezen son dönemin en dikkat çeken genç oyuncularından biri. Hakkındaki her şey didik didik edilen Sezen’in çok şaşırtan bir özelliği ortaya çıktı.

Melis Sezen bu sezonun flaş işlerinden Sadakatsiz’in genç yıldızlarından biri. “Yuva yıkan kadını” oynayan Sezen, sosyal medyada sert tepkiler alıyor. Neyse ki karakterini çok seven insanlar da var! Genç oyuncu bu kadar çok ilgi görmeye başlayınca hayatı da yakın takibe alındı. Sizin için oyuncunun meslek hedeflerinden şaşırtan özelliklerine kadar pek çok şeyi inceledik.

O da Aldatılmış!

Başarılı oyuncu Sadakatsız dizisindeki performansı ile o kadar başarılı oldu ki izleyicilerin ondan nefret etmesi bunun en güzel göstergesi. Fakat gerçek hayatında işler dizideki gibi değil tabii.. Güzel oyuncu bir röportajda aldatıldığı bakın nasıl açıklıyor…

O da Sektörün Alaylısı!

Melis Sezen

Melis Sezen konservatuvarda değil Koç Üniversitesi’nin Medya ve Görsel Sanatlar bölümünde okudu. Oyunculuk çocukluk hayali olsa da iletişim sektörüne dair her şeyi kapsayan bu bölümde okumayı tercih etti. Böylece senaryo, yönetmenlik, sinematografi, film gibi işin mutfağına dair pek çok şeyi de öğrenmiş oldu! Okurken bir yandan da oyunculuk yapan Sezen zorlansa da hocalarının da yardımıyla bu tempoyu sürdürmeyi başardı.

Bakın Sadakatsiz dizisinin başarısını neye bağlamış. İşte o sıcacık röportaj…

İşaret Dili Biliyor!

Melis Sezen

Melis Sezen, Leke dizisinde oynadığı karakter için işaret dili eğitimi aldı. Okulda seçmeli ders olarak işaret dili seçen Sezen, okurken çalışmanın faydasını gördü! İşaret diliyle kocaman ve renkli bir dünyanın içine girdiğini söyleyen Sezen, dizide de kendisinden işaret dili konuşması istenince çok mutlu oldu.

En Çok Çalışmak İstediği İsimler!

Melis Sezen

Melis Sezen’in en çok çalışmak istediği yönetmen ABD’li yönetmen Tim Burton. Hollywood’un en ilginç filmlerini çeken yönetmenlerin başında gelen Burton’ın renkli dünyası Sezen’in de çok ilgisini çekti. Çalışmayı en çok istediği oyuncu ise Halit Ergenç! Ergenç’in inanılmaz bir oyuncu olduğunu düşünüyor.

İlk Denemesinde Rolü Kaptı!

Melis Sezen

Pek çok oyuncunun deneme çekimlerinden şikayet ettiğini ve kariyerlerinin başlangıcında uzun süre ret cevabı aldıklarını duyduk. Melis Sezen için durum tam tersi! İlk kez deneme çekimine girdiği Hayat Bazen Tatlıdır dizisi için hemen kabul edildi.

İleri Derecede Miyop!

Melis Sezen

Melis Sezen’in en şaşırtan özelliği ise tam 8 derece miyop olması. Bu hastalığının üstesinden gelip oyunculuk yapan ve görsel sanatlar bölümü bitiren Sezen’i kutluyoruz!

Benzer Haberler

Ali ali 14 Kasım 2020

İnsaallah cehennem atesindeki yeri de hararetli olur ateşi bol olur.Yaptigi ahlaksizliklar ateş olarak yağar üstüne.Dünya da ve ahirette gazaba uğrar.İyiki cehennem var.

Yorum Yaz