Merve Dizdar Bu Kez Üniversite Yıllarından Güldüren Bir Anı Paylaştı: “Kim bilir neye çalışmıyorduk…”

Aleyna

Haberler

13 Kasım 2020

Merve Dizdar Bu Kez Üniversite Yıllarından Güldüren Bir Anı Paylaştı: “Kim bilir neye çalışmıyorduk…”

Ünlü oyuncu Merve Dizdar sosyal medyadaki komik paylaşımlarına devam ediyor. Bu kez üniversite yıllarından bir anı paylaşan Dizdar, “Kim bilir neye çalışmıyorduk” diyerek takipçilerini güldürdü.

Merve Dizdar, bu sezon Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Gülben karakteriyle ekranda fırtınalar estiriyor. Aniden ünlenen ve her hafta en çok konuşulanlar arasına giren başarılı oyuncu, saklanmak ya da “cool” davranmak yerine sosyal medyada tüm samimiyetiyle paylaşımlar yapıyor. Sık sık geçmişte çektiği fotoğrafları paylaşan oyuncu bu kez hepimizi üniversite yıllarına götürdü!

Eğlenceli Çanakkale Günleri

Merve Dizdar, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Üniversiteden bir arkadaşının yaptığı paylaşımla o günlere geri dönen oyuncu hem duygulandı hem de takipçilerini bir nostalji yolculuğuna çıkardı.

Merve Dizdar'ın attığı story

Arkadaşının “Aşırı yetenekli arkadaşlarım var” notuyla etiketlediği fotoğrafını paylaşan Dizdar, “Kim bilir hangi sınava çalışmıyorduk” notuyla güldürdü.

Zor Geçen İstanbul Günleri

Merve Dizdar

Merve Dizdar üniversitede sık sık tembellik hakkını kullansa da mezuniyetten sonra işi zor oldu. İlk dizisi Al Gülüm Ver Gülüm’ün ardından Semaver Kumpanya adlı tiyatro topluluğuna katılarak İstanbul’da kalan Merve Dizdar, zor günler geçirdi. Ailesi destek olsa da onların da bir limiti olduğu için çok parasız günler geçiren Dizdar, garsonluk ve sekreterlik de yaptı. “Ben ne yapacağım” diye üzüldüğü günler yaşadığını söyleyen Dizdar, yine de iyi bir oyuncu olma hedefinden hiç vazgeçmemiş.

Yeteneğiyle Kapıları Açtı

Merve Dizdar

Merve Dizdar, başarısız dönemler geçirse de son üç dört yıl içinde büyük bir atak yaptı. Ödüller aldığı “Yutmak” adlı tiyatro oyunuyla tanınmaya başlayan Dizdar, sezonun en sükseli işi Alice Müzikali, reyting rekortmeni Mucize Doktor ve gişe rekoru kıran Eltilerin Savaşı gibi işlerle kendini ispat etti. Şimdi de her salı sezonun en iyi dizilerinden Masumlar Apartmanı’yla oyunculuk dersi veriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz