Arzum Onan’dan Ayrıldıktan Sonra Milyoner Gözde Akpınar’la Birlikte Olduğu İddia Edilen Mehmet Aslantuğ’dan Açıklama

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2023

Arzum Onan’dan Ayrıldıktan Sonra Milyoner Gözde Akpınar’la Birlikte Olduğu İddia Edilen Mehmet Aslantuğ’dan Açıklama

Mehmet Aslantuğ geçen ay sonunda 27 yıllık eşi Arzum Onan‘la tek celsede boşanmış ve Beykoz Adliyesi‘ndeki duruşmaya Onan‘la el ele gelmesi çok konuşulmuştu. Boşanmanın üzerinden iki hafta geçti. Bugün ünlü aktörün Gain‘in eski sahibi Gözde Akpınar’la aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre ünlü gazeteci Mehmet Aslantuğ’u aramış ve Gözde Akpınar‘la aşk iddialarını sormuş. Mehmet Aslantuğ ise soruya “Hiç bir araya gelmedik. Hiç tanımadığım insanlarla da bazı söylentiler çıkarılıyor. Cevap vermeye bile gerek duymuyorum” şeklinde yanıt vermiş. Gözde Akpınar’ın da Aslantuğ’la tanışmadığı, avukatıyla tekzip yayınlatmak için harekete geçtiği belirtildi. Tarafların açıklamaları bu yönde olduğu için aşk haberinin nasıl ve neden ortaya çıktığı merak konusu oldu.

Mehmet Aslantuğ’dan Açıklama Geldi!

Bugün ise Mehmet Aslantuğ, Instagram’dan yaptığı açıklama ile açtı ağzını yumdu gözünü: “Hiç tanımadığım bir hanımefendinin; neredeyse bahsi edilen parası / mirası üzerinden bir ilişki yaşadığım ve boşanmayı da bu yüzden istediğim konuşuluyormuş, haber olmuş! Ben de o sırada film atölyemizin ışıklar/ayaklar dahil tüm ekipmanını tek başına kamyona yüklüyordum. Kamyonu da kullanmak üzere. Size sorma gereğini bile duymadan hakkınızda her tür dedikoduyu üretebiliyor, inanabiliyor, yazıyor çiziyorlar! Oysa daha dün “Siyaset değil, haysiyet mücadelesi” diye TİP’in teklifini kabul ettiğimde partinin oy oranı yüzde yarım bile değildi. 40 yıllık mesleki kariyerimin de kimsenin rozetine ihtiyacı olmadığının bilincinde olarak. Bu kararın bile bir şey anlatıyor olması lazım. “Haysiyetsizlik”, “şeref” in taammüden katilidir. Kendisine saygısı olmayanlar, başkalarının hayatına da saygı duymuyor.”

Mehmet Aslantuğ’un eski eşi Arzum Onan ise “Her zaman yanındayım.. açıklama yapmaya ihtiyacın yok” diyerek desteğini belirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz