Papağan Paşa’nın Velayet Savaşı: Esra Erol’un Canlı Yayınına Papağan Krizi Damga Vurdu!

Aleyna

ATV

26 Ocak 2022

Papağan Paşa’nın Velayet Savaşı: Esra Erol’un Canlı Yayınına Papağan Krizi Damga Vurdu!

ATV’de yayınlanan Esra Erol’un canlı yayınında evden kaçan kadınların pek çok eşyayı götürdüğüne şahit olduk; robot süpürge, halı, tüp… Ancak dün ekrana gelen bölümde iki eş arasında papağan krizi çıktı! Haziran ayından beri eşi Selahattin’den kaçan Hatice, internetten tanıştığı Murat’la birlikte olmaya başlamış. Eşini terk edip sevgilisine kaçan Hatice, giderken papağanları Paşa’yı da alınca ortalık karıştı.

Sonunda Bunu da Gördük!

Hatice’nin eşi Selahattin, Esra Erol’u programına katılarak hem eşini bulmak istediğini hem de papağanı Paşa’nın geri gelmesini istediğini söyledi! Bu gözler Esra Erol’da robot süpürgesini bile arayan insanlar olduğunu gördü ancak canlı yayına katılıp papağanını arayanı da ilk defa gördük. Hatice’nin papağanı geri getirmeyeceğini söylemesi üzerine Selahattin canlı yayında bağırmaya başladı!

Esra Erol’un canlı yayınına her daim oldukça absürt konuklar gelebiliyor. Örneğin geçtiğimiz sene tavuğuna tasma takarak parkta gezdirdiğini söyleyen bir konuk hepimizi oldukça şaşırtmıştı. Öyle konularla karşı karşıya kalıyoruz ki, bundan daha absürt bir konuyla karşılaşmayız diyoruz ancak Esra Erol’un programına katılan kişiler sağ olsun, bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Dün canlı yayına katılan Selahattin, eşi Hatice’nin sevgilisi Murat’la Haziran ayında kaçtığını söyleyerek programa başvurdu.

Papağan Paşa’nın Velayet Savaşı!

Eşinden boşanmak istediğini dile getiren Selahattin’in bir diğer önemli isteğiyse Paşa ismindeki papağanının bulunmasıydı! Selahattin’in eşi Hatice canlı yayına bağlandığında, internetten tanıştığı Murat ile kaçtığını hatta Murat’ı da eşiyle birlikte çalıştığı restorana davet ettiğini söylediğinde hepimiz oldukça şaşırdık. Şaşırdığımız bir diğer konu ise çiftimizin arasında yaşanan papağan velayeti kavgasıydı. Hatice, Paşa’ya Selahattin’in iyi bakamayacağını söyleyerek Papağan’ı vermeyeceğini söyledi.

Selahattin’in ısrarı üzerine, Hatice; “Papağan da senin başını yesin, çok mu önemli papağan?” diyerek çıkış yapıyor. Bugün ise canlı yayına katılan Hatice, Selahattin’in papağanı Paşa’yı da yanında getirmeyi ihmal etmemiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz