Aşk 101 Geri Dönüyor! Başrol Oyuncuları Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu ve İpek Filiz Yazıcı’dan Güldüren Paylaşım

Aleyna

Haberler

6 Kasım 2020

Aşk 101 Geri Dönüyor! Başrol Oyuncuları Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu ve İpek Filiz Yazıcı’dan Güldüren Paylaşım

Netflix’in fenomen dizisi Aşk 101’in oyuncuları bir araya geldi. Instagram’da “Hangi Aşk 101 Karakterisin” filtresini deneyen oyuncuların paylaşımları güldürdü.

Aşk 101

Netflix Türkiye’nin üçüncü orijinal yapımı olan Aşk 101, dünya çapında büyük izlenme oranları yakaladı. 1990’lı yıllarda İstanbul’da bir lisede geçen öykü herkesi içine aldı. Başrolleri paylaşan Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı, Kubilay Aka ve İpek Filiz Yazıcı’nın oyunculukları da çıtayı arşa çıkardı. Durum böyle olunca dizi hemen ikinci sezon onayı aldı!

Sette Covid-19 Krizi Yaşandı

Kubilay Aka, İpek Filiz Yazıcı ve Alina Boz

İkinci sezon çekimleri geçtiğimiz yaz başlayan dizide Covid-19 paniği yaşandı. Alınan tüm önlemlere rağmen başrol oyuncuları Kubilay Aka, Alina Boz ve İpek Filiz Yazıcı’nın testleri pozitif çıkınca çekimlere ara verildi. O günden beri dizi hakkında hiç haber gelmedi, ta ki oyuncuların eğlenceli paylaşımına kadar!

“Dizi bitmedi, buradayız!”

Aşk 101 kadrosu

Çekimler başladı mı bilmiyoruz ancak dizinin başrol oyuncularından Mert Yazıcıoğlu, İpek Filiz Yazıcı ve Kubilay Aka bir araya geldi. Kubilay Aka, iş arkadaşlarıyla çektiği keyifli videoları Instagram’dan paylaştı. Diğer oyuncular ve Netflix Türkiye hesabı da bu videoları paylaşarak “Bitmedi, buradayız!” mesajı verdi.

Hangi Aşk 101 Karakterisin?

Oyuncular Instagram’daki “Hangi Aşk 101 Karakterisin” filtresini denedi. Dizide Kerem karakterini canlandıran Kubilay Aka, onlarca kez denedikten sonra kendi karakterini tutturmayı başardı! Oyuncunun sevinç anları kameraya böyle yansıdı.

Işık karakterini canlandıran İpek Filiz Yazıcı ise daha şanslıydı.

Sinan’ı canlandıran Mert Yazıcıoğlu da tek seferde karakterini tutturmayı başardı!

İkinci sezonu “Aşk 102” heyecanla beklenen dizinin yayın tarihine dair bir gelişme yok. Hatta çekimlerin başlayıp başlamadığı bile resmi olarak ilan edilmedi.

Oyuncuların takipçileri ise bu paylaşımın çekimler bittikten sonra yapıldığını düşünüyor. Öyle ya da böyle, Aşk 102 ile ilgili yeni gelişmelerin kapıda olduğu açık!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz