Aşk-ı Memnu Bitse de Dostluk Bitmedi! Dizinin Peyker’i Nur Fettahoğlu Instagram’da “Kardeşi” Beren Saat’i Andı

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Aşk-ı Memnu Bitse de Dostluk Bitmedi! Dizinin Peyker’i Nur Fettahoğlu Instagram’da “Kardeşi” Beren Saat’i Andı

Ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu, efsane dizi “Aşk-ı Memnu”daki rol arkadaşı Beren Saat’e Instagram’dan destek mesajı attı. Böylece, dostluklarının hala sürdüğünü gördük!

Aşk-ı Memnu oyuncuları

Türk televizyon tarihinin en çok akıllara kazınan dizilerinden biri, hiç şüphesiz, “Aşk-ı Memnu” oldu. 2008-2010 arasında yayınlanan dizi, hem oyuncularının hem dizilerin kaderini değiştirdi! “Aşk-ı Memnu” benzeri pek çok dizi yapıldı ya da dizilerin efsane sahneleri hep “Aşk-ı Memnu” ile kıyaslandı. Dizi, oyuncularının her birini de star yaptı. Nebahat Çehre, rakipsiz bir oyuncu konumuna yükseldi. Selçuk Yöntem, oyunculuktaki ustalığını tekrar sergiledi. Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ ve Hazal Kaya başta olmak üzere pek çok isim birer star konumuna yükseldi.

Nur Fettahoğlu

Dizinin hayatını değiştirdiği oyuncularından biri de Nur Fettahoğlu oldu. “Aşk-ı Memnu”nun belki de en silik karakterlerinden Peyker’i oynasa da, diziden sonra kariyerinde müthiş bir sıçrama yaşadı. “Muhteşem Yüzyıl”, “Filinta”, “Fi”, “Bozkır”, “Babil” ve “Hükümsüz” yer aldığı projelerin sadece bazıları. Şimdi de sezonun en iddialı dizilerinden “Kağıt Ev”de başrol oynayacak. Nur Fettahoğlu nerede, kalite orada. Tıpkı eski dostu ve “Aşk-ı Memnu”daki kardeşi Beren Saat gibi!

Dostluk Hala Sürüyor

Beren Saat Nur Fettahoğlu

Nur Fettahoğlu ve Beren Saat’in kariyerlerindeki hızlı yükselişte, set disiplinlerinin ve iyi kalplerinin de etkisi olduğu söyleniyor. Burnu havada ve ekibe kötü davranan oyunculardan değillermiş. Bunun en büyük göstergesinden birisi başarılarıysa, diğerleri de yıllar boyu süren dostlukları! Son paylaşımları, ikilinin arasının hala çok iyi olduğunu gösteriyor.

Beren Saat’i Andı

Kenan Doğulu Beren Saat

Instagram’da sevdiği şarkıları paylaşmayı çok seven Nur Fettahoğlu, bu kez Kenan Doğulu’nun bir şarkısını paylaştı. Ünlü şarkıcı ve eşi Beren Saat’i de etiketlemeyi ihmal etmeden!

“Aşk-ı Memnu” oyuncularının arasında problemler yaşandığı iddia edilse de, dostlukları hala sürüyor. Bize de bu efsane dizinin televizyonda yayınlanan belki de 50. tekrarını izlemek kalıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz