Burası Çukur Nerede Olduğumuzu Hatırlamakta Fayda Var! Çukur 4. Sezon 32. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

10 Nisan 2021

Burası Çukur Nerede Olduğumuzu Hatırlamakta Fayda Var! Çukur 4. Sezon 32. Bölüm Fragmanı

Çukur yeni bölüm fragmanında artık mahalledeki safların daha da netleşeceği ortaya çıktı. Eski Çukur ve Yeni Çukur arasındaki savaşta Yamaç’ın yanında yer alanlar çoğalmaya başlıyor. İşte Çukur 4. Sezon 32. Bölüm fragmanı!

Celesun’a Hain Tuzak

kubilay aka çukur celesun

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Amca Yamaç’a destek olanları cezalandırmak ve onları Yamaç’tan uzaklaştırmak için bazı planları devreye sokmuştu. Bunlardan bir tanesi Karaca’yı kullanarak Celesun’u Çukur’dan uzaklaştırmaktı. Karaca’nın onu ikna etmesi üzerine Celesun Çukur’dan çıkar ancak Amca işini şansa bırakmaz ve Celesun’un öldürülmesini sağlar. Diğer yandan Vartolu Bilal Amca ‘ya bir tuzak kurar ve onun da Amca’ya biat etmesini sağlar. Hatta Bilal Amca herkesin önünde mahallede Amca’nın elini öpmek zorunda kalır.

Yamaç Aileyi Topluyor

Yamaç - Aras Bulut İynemli - Çukur

Fakat her şey bir yana Yamaç yavaş yavaş aileyi toplamaya başlar. Hatta bunun için öncelikle geniş bir ev kiralar. Abisi Cumali’yi ve Efsun’u da alarak dostlarının ve mahallelinin yardımıyla oraya taşınırlar. Bunu duyan Sultan hanım torununu görmek için o eve gitmeye karar verir ve kapıyı Efsun açar. Tüm yaşadıkları gözünün önüne gelen Efsun çok öfkelenir ve Sultan Hanımı aynı şekilde dışarıya atar.

Çukur 32. Bölüm Fragmanı

Kahvenin önünde Yamaç ve Vartolu arasında yaşanan gerilim kısa sürede bir meydan muharebesine dönüşür. Bu arada Celesun’un hayatta kalması için mahalleden gitmesini sağlayan Karaca ona hiçbir şekilde ulaşamaz. Meke’den de bir cevap alamayınca Amca’ya sorar ve Celesun’un öldürülmüş olduğundan şüphelenir. Bu durum Karaca’nın da Yamaç’ın safına geçmesi için büyük bir vesile olacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Ümmügülsüm 10 Nisan 2021

Çok heyecanlı.

Ümmügülsüm KAYA 10 Nisan 2021

Çok heyecanlı.

Yorum Yaz