Heyecanla Beklenen Aşk 101’den Yeni Fotoğraflar Geldi! Setteki Peruk Karmaşası Alina Boz’u Çok Endişelendirmiş

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Heyecanla Beklenen Aşk 101’den Yeni Fotoğraflar Geldi! Setteki Peruk Karmaşası Alina Boz’u Çok Endişelendirmiş

Netflix Türkiye’nin en sevilen dizilerinden “Aşk 101″in ikinci sezonu çok yakında. Yeni sezon gelmese de, çekimlerden fotoğraflar yağmaya devam ediyor!

Aşk 101 oyuncuları

Geçen senenin nisan ayında Netflix’te yerini alan “Aşk 101”, karantina sıkıntılarımızı alıp götürmüştü. Dizi, Beren Saat’li “Atiye” ve Çağatay Ulusoy’lu “Hakan: Muhafız”dan sonra, kadrosunda “yıldız” barındırmadığı için küçümsenmişti. Ama en büyük sürprizi o yaptı! “Aşk 101”, hem Türkiye’de hem de dünyada o kadar sevildi ki, 2021’de birbiri ardına Netflix Türkiye yapımları çekilmeye başlandı.

Pınar Deniz Kaan Urgancıoğlu

“Aşk 101″in başarısının arkasında, nostaljik ama asi bir gençlik dizisi olması yatıyor. 1990’larda İstanbul’da yaşayan liseli gençlerin öyküsünü anlatan dizi, kimilerine göre yanlış mesajlar içerse de, kaliteli bir seyir zevki vaat ediyor. Başrollerini Alina Boz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı’nın paylaştığı diziye, öğretmen rollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu eşlik ediyor. Her karakteriyle kendine has bir hayran kitlesi yaratan dizinin yeni sezonu iple çekiliyor. Ama Covid-19 “Aşk 101″i de vurdu!

Çekimler Ertelenmek Zorunda Kaldı

Kubilay Aka Alina Boz İpek Yazıcı

Dizi çok ilgi görünce hemen ikinci sezon çekimleri ayarlandı. Ancak pandemi “Aşk 101” setine de ket vurdu. Başrol oyuncuları Kubilay Aka, Alina Boz ve İpek Filiz Yazıcı’nın testleri pozitif çıktı. Çekimler ertelendi ama aylarca diziden ses soluk çıkmadı. Çekimlerin başladığını bittiği gün anladık!

Geçtiğimiz kasım ayında biten çekimlerin ardından bu kez post prodüksiyon aşaması başladı. Ama aylar oldu bitmedi! Oyuncuların son zamanlarda hız verdiği “Aşk 101” paylaşımları, yeni sezonun yakın olduğuna dair ipuçları veriyor.

Dizinin hayranları bu paylaşımlardan sonra heyecanlanırken, bugün setten çok ilginç fotoğraflar geldi.

Peruk Karmaşası!

Başrol oyuncuları Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka, Alina Boz ve Selahattin Paşalı’nın paylaştığı set fotoğrafları herkesi çok güldürdü. Peruğun haline bakar mısınız?

Paylaşımlar sıklaşınca dizi hakkındaki dedikodular da arttı tabii ki. İddiaya göre, “Aşk 101” nisan ayında Netflix’te olacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz