Aşk-ı Memnu’nun Nihal’i ve Cemile’si Tekrar Beraber! Pelin Ermiş’in Son Hali Oldukça Şaşırtacak!

Aleyna

Haberler

13 Kasım 2020

Aşk-ı Memnu’nun Nihal’i ve Cemile’si Tekrar Beraber! Pelin Ermiş’in Son Hali Oldukça Şaşırtacak!

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, Instagram’ı bu kez yardım kampanyaları için değil dostları için kullandı! Fenomen dizilerde yıllarca birlikte oynadığı Pelin Ermiş’le paylaştığı fotoğraf takipçilerini duygulandırdı.

Hazal Kaya ve Pelin Ermiş

Hazal Kaya, sosyal medyayı en aktif kullanan oyuncuların başında geliyor. Ancak çoğu oyuncunun aksine görüşlerini açıkça beyan etmekten çekinmediği için farklı bir noktada duruyor. Genellikle yardım kampanyaları ve oğlu Fikret Ali’yle olan eğlenceli anları paylaşan Kaya, başrolünde olduğu son filmi “Benden Ne Olur” hakkında da sık sık paylaşım yaptı. Bugün bir istisna yaparak yıllarca beraber çalıştığı bir arkadaşıyla fotoğraf paylaştı, sosyal medya yıkıldı!

Yıllar Sonra Bir Aradalar

Hazal Kaya, ününü bir dönemin efsane dizisi Aşk-ı Memnu’da canlandırdığı Nihal karakterine borçlu. Ünlü oyuncu 18 yaşına girdiğinde Aşk-ı Memnu setinde kutlama yaptı, o kadar gençti! Ama pek çok ünlü oyuncunun aksine dizi setinde kurduğu dostlukları yıllar geçmesine rağmen sürdürmeyi başarıyor.

Pelin Ermiş de Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal’in başına bela olan Cemile karakterini canlandırdı. Dizideki düşmanlıklarının aksine ikili çok iyi dost oldu! Aşk-ı Memnu’nun ardından bir başka fenomen dizi Adını Feriha Koydum’da da beraber oynayan dostların bağı hala kopmadı.

Hazal Kaya,, Şükran Ovalı, Pelin Ermiş

Hazal Kaya, Pelin Ermiş ve Şükran Ovalı’yla olan fotoğrafını #GoodDay diyerek paylaşınca sosyal medya yıkıldı. Yıllar sonra beraber fotoğraf paylaşan Hazal Kaya ve Pelin Ermiş takipçilerini duygulandırdı. Ermiş’in değişimi ise oldukça şaşırtıcı.

Pelin Ermiş

Güzel Haberler Geliyor!

Hazal Kaya’nın diğer paylaşımı ise “güzel haberlerle dolu bir hafta” müjdesiydi. Bu haberler aylardır iyileşmeleri için canla başla uğraştığı SMA’lı çocuklarla mı yoksa iş ve özel hayatıyla mı ilgili bilinmez!

Hazal Kaya'nın attığı story

Ama ünlü oyuncudan çok yakında güzel haberler duyacağımız çok açık. Kim bilir, belki onu da nihayet bir dijital platformda izleme fırsatı buluruz!

Benzer Haberler

Gülsüm 1 Nisan 2021

Ben ferihanin hala kizi

Yorum Yaz