Şükrü Özyıldız ATV’deki Yeni Dizisi Akıncı’dan İlk Görüntüleri Paylaştı! Dua Eden Süper Kahraman…

Tvyayinakisi.com

ATV

12 Kasım 2020

Şükrü Özyıldız ATV’deki Yeni Dizisi Akıncı’dan İlk Görüntüleri Paylaştı! Dua Eden Süper Kahraman…

Şükrü Özyıldız oldukça farklı bir proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Alice müzikalindeki kilolarından kurtulmuş olan oyuncu projeye oldukça iyi hazırlanmış gözüküyor.

Başarılı oyuncunun Akıncı dizisinde başrolü Büşra Develi ile paylaşacak. Dizinin çekimleri Ağustos ayında başlamıştı ve seyirciler tarafından uzun süredir heyecan ile bekleniyordu.

blank

Dizinin kadrosunda; Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimler de bulunuyor. Dizinin çekimleri İstanbul’un tarihi semtlerinde ve özel olarak kurulan platolarda yapılıyor.

Süper Kahramanımızdan Paylaşım Geldi!

Süper kahramanımız Şükrü Özyıldız’ın sosyal medya hesabından dizi ile alakalı akşam saatlerinde bir paylaşım geldi. Dizisinin tanıtımını takipçileri ile paylaşan yakışıklı oyuncu kısa süre içerisinde yüzlerce yorum aldı.

Dizi ile alakalı oldukça olumlu yorumlar yapılırken projeyi eleştiren takipçileri de oldu. “Süper kahraman dua mı ediyordu?” sorularına maruz kalan Şükrü Özyıldız bu proje ile alakalı oldukça cesur bir karar aldığını söylemek yanlış olmaz. Daha fazla uzatmadan sizi dizinin tanıtımı ile başbaşa bırakıyor ve ilk izlenimlerinizi yorumlar bölümünden bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz