Aşk Laftan Anlamaz 6. Bölümünde Aşk Başlıyor!

admin

Show TV

30 Temmuz 2016

Aşk Laftan Anlamaz 6. Bölümünde Aşk Başlıyor!

Show TV'nin en sevilen yapımları arasında yer alan Aşk Laftan Anlamaz 6. bölüm fragmanı ile yine izleyenleri ekranları başına kilitlemeyi başardı. Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir beğeni toplayan ve reyting rekorları kıran dizinin yeni bölümü herkesi heyecanlandırıyor. Dizinin yeni bölümünde yine birbirinden ilginç anlar yaşanacak.

Hayat ve Murat'ın son gördükleri olaylardan sonra birbirlerini yanlış anlamaya başlamaları ve aralarına buzdan bir duvar örmeleri yeni bölümün ana konusu olacak. 5. bölümde Hayat Murat 'ı Didem ile, Murat ise Hayat'ı Cenk ile gördükten sonra aralarına buzdan duvarlar örecek.

Hayat'ın yaşadığı kötü olayları Murat'tan saklaması ise olayların dönüm noktası olacak. Didem ve Murat'ın göl evinde birlikte vakit geçirmesi ve samimi pozlarının gazeteleri doldurması ise örülen duvarların bir daha asla yıkılmamasına yol açacak. Murat giderek sinirlenmeye başlarken bir yandan gelen tasarım fikirlerini değerlendirmek zorundadır.

Murat, Tuval sayesinde fotoğrafların basımının kim tarafından yapıldığını öğrenir ve gazetecilerin peşine düşer. Doruk, Hayat'ın yaşadıklarını bilen tek kişidir. Ağabeyi ile bu bilgileri paylaşan Doruk, Cenk'in gerçek yüzünün de gözükmesini istemektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz