Seviyor Sevmiyor Dizisinin 5. Bölümünde Büyük Gelişme!

admin

Haberler

30 Temmuz 2016

Seviyor Sevmiyor Dizisinin 5. Bölümünde Büyük Gelişme!

ATV'nin yeni dizilerinden olan eğlence dolu dizi Seviyor Sevmiyor'un 5. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Seviyor Sevmiyor dizisinin yeni bölümünde Deniz'in tavırları yavaş yavaş Yiğit'e daha da fazla tanıdık gelmeye başlıyor ve genç adamın kafası iyice karışmaya başlıyor.

Başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı gibi isimlerin yer aldığı ve yapımcılığı NTC Medya tarafından üstlenilen dizi 3 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20:00'da ATV ekranlarında yayınlanacak.

Yiğit'in dergi çekimi için ünlü fotoğrafçı olan Cengiz Tarhan'dan randevu alması, Yiğit'in şoförlük işinin Deniz'e kalmasına yol açar. Deniz ise Yiğit'i çileden çıkartacak hatalarını bir bir yapmaya başlamıştır. İrem'in durumu ise babasından dolayı daha kötüye gitmektedir. Sürpriz bir karar ile Yiğit'in yanında yer alan İrem, büyük bir destek olmaya başlar.

Yiğit'in akıbeti ise dizinin yeni bölümünde biraz daha belli olmaya başlar ve sis bulutu yavaş yavaş kalkmaya başlar. Ancak Deniz ile birlikte yola çıkan Yiğit'i tuhaf maceralar beklemektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz