Turabi’nin Hayalleri Gerçek Oldu

admin

Haberler

31 Temmuz 2016

Turabi’nin Hayalleri Gerçek Oldu

Hayranları tarafından büyük bir ilgi görmeye devam eden Turabi, tatil yaptığı Bodrum'da hayranları ile fotoğraf çekerek kendisine sorulan soruları da yanıtladı. Kertenkele dizisinin sezon finalinden sonra tatil için Bodrum'a gelen Turabi, müjdeli haberlerini de vererek yeni bir sinema filminde başrol olarak oynayacağını söyledi.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Turabi, Bodrum'da tatil yaparak dinlendiğini söyleyerek, ‘Hayalim hep bir oyuncu olmaktı. Bu yüzden ilk adımı attım ve ikinci hayalim ise Türkiye'nin aksiyon oyuncusu olmaktı. Bunun için de elimden geleni yapmaya devam ediyorum. Kısa bir tatilden sonra İngiltere'ye aksiyon oyunculuğu için eğitim almaya gideceğim.’ dedi.

Projeler İyi Gidiyor

Yeni projelerinden de bahseden Turabi, sinema filminde başrol oyuncusu olarak yer alacağını söyledi ve şu cümleleri söyledi, ‘Mevcut olarak 2 ayrı sinema filmi var. Bunlardan bir tanesi başrol olacağım gayet başarılı bir sinema filmi. İlk olarak bu film projesi ile ilgilenmek istiyorum. Bıçkın bir deli kanlıyı canlandıracağım. Dizi ise reytinglerde 2. sıraya kadar gelmiş durumda. Projeler gayet iyi gidiyor.’

İşini oldukça severek yaptığını söyleyen Turabi, İngiltere'de eğitimini aldıktan sonra sinema projesi için çekimlere de başlayabileceklerini söyledi ve hayranlarına teşekkür mesajını iletti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz