Tatlı İntikam 18. Bölümünde Pelin Gerçekleri Öğrenecek

Tatlı İntikam 18. Bölümünde Pelin Gerçekleri Öğrenecek

Tatlı İntikam dizisinin son bölümünde Pelin'in kaçırılmasından sonra olayı kimlerin planladığı araştırılıyordu. Dizinin 18. bölümünde ise Pelin artık Rüzgar'dan şüphelenmeye başlayacak. Fakat Sinan'ın ısrarlı davranışları sonrasında Pelin bu düşüncelerinden vazgeçecek.

Sinan ve Pelin'in aralarındaki büyük aşkın bittiğini düşünenler ise dizinin yeni bölümünde yanıldıklarını anlayacaklar. Sinan yıllar önce aşık olduğu Pelin'e tekrar büyük bir aşk ile yaklaşmaktadır.

Pelin'in son günlerdeki tek sıkıntısı ise Rüzgar ile alakalıdır. Rüzgar'ın olayları planlayan kişi olduğunu düşünmeye devam eden Pelin, Rüzgar'ın gerçek yüzünü ortaya çıkartabilmek için elinden geleni yapmaya devam eder.

Tüm olaylar arasında evlilik kararı alan Bülent ile Başak ise düğün organizasyonlarını yapabilmek için çevrelerinden yardım isterler. Pelin evlilik kararı alan çifte yardım etmek üzereyken ani bir şekilde tüm gerçekleri öğrenir.

Rüzgar'ın ülke ülke gezerken aklına Sinan'ın hiçbir şekilde gelmemesinin sebepleri ise önümüzdeki bölümlerde belli olacak detaylar arasında yer alıyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz