Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. Bölüm Fragmanı – 24 Nisan Salı

admin

Haberler

23 Nisan 2018

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. Bölüm Fragmanı – 24 Nisan Salı

ATV kanalının en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanın yayınlandı.

Birkaç sezondur devam eden ve kemik bir izleyici kitlesine sahip olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yepyeni bölümleri ile heyecanı azalmadan yayınlanmaya devam ediyor. Bu hafta ekranlara ise 100. Bölümüyle konuk olacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm fragmanında; Hızır ve Meryem arasında sular durulmuyor. Meryem’in önce hamileliğini sakladığı daha sonra da uzaklaştığı Hızır ondan haber alamıyor. Bu yüzden yeğeni Alp Arslan ile beraber Meryem’in en yakın arkadaşının evine gidiyor. Burada ”hayatta en çok önemsediğim kişinin sağlığı hakkında bilgi almak istiyorum” diyor. Hatta Meryem’in sağlığı iyi olsun da varsın benden nefret etsin diyor.Meryem ise başka dertler ile uğraşıyor. Meryem’i ziyarete gelen Ceylan’a ” dün gece Hızır sende mi kaldı” diyor. Ceylan’ın ne dediği bilinmezken, Meryem’in kıskançlık yaptığı anlaşılıyor.

Reşit ve Ekrem ise yine bir takım planlar içerisindedir. Reşit’in tez canlılığı ve gözünün bunca kör olması Ekrem’i rahatsız ediyor. Ekrem ” mezarlıklar senin gibi heyecanlılar ile dolu” diyerek Reşit’in sakin ve planlı bir biçimde Hızır’a saldırmasını bekliyor. Hızır ise aslı tehlikenin geldiği yere kestiremiyor. Yaşan baş düşmanlarının aslında ”Ünal” olduğunu masa etrafında söylüyor. Baş düşmanlarının ve Ekrem’in de üzerindeki adamın Ünal olduğunu söyleyince herkes biraz irkiliyor. Bunun üzerine Hızır konuyu görüşmek üzere Ünal ile buluşuyor. Bu konuşmada Ünal ” kafana göre davranmaya devam edersen, yaşamaya devam edemezsin ” diyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 100. Bölümü 24 Nisan Salı günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz