Aşk Yaşadıkları Kesinleşen Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu Havaalanında Görüntülendi! Yurt Dışına Gidiyorlar…

Aleyna

Haberler

4 Temmuz 2023

Aşk Yaşadıkları Kesinleşen Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu Havaalanında Görüntülendi! Yurt Dışına Gidiyorlar…

Geçtiğimiz yıldan beri aralarında aşk olmadığını söyleyen Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu, geçtiğimiz gün gittikleri tatilde paparazzilerin baskına uğrayınca dudak dudağa görüntüleri ortaya çıkmıştı. İkili arasındaki aşk kesinleşince, artık onlar da pek saklama gereği duymuyorlar! Afra Saraçoğlu annesiyle birlikte İtalya tatilinden döndükten sonra sevgilisi Mert Ramazan Demir ile havaalanında yurt dışına çıkmaya hazırlanırken görüntülendi!

Aşkları Ortaya Çıktı!

Yıla damgasını vuran çifti Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu oldu! Yalı Çapkını dizisinde birlikte başrolü paylaşan ikili arasında dizinin başından beri aşk iddiaları konuşuluyordu ancak o dönemler Afra Saraçoğlu, Mert Yazıcıoğlu ile birliktelik yaşıyordu. Hatta Mert Ramazan Demir de, Mert Yazıcıoğlu’nun yakın arkadaşıydı! Ancak bir süre geçtikten sonra Afra Saraçoğlu, Mert Yazıcıoğlu ile yollarını ayırdı hatta Mert Yazıcıoğlu, şimdilerde Dilan Deniz Çiçek ile aşk yaşamaya başladı. Birlikte rol alan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir her ne kadar aralarında bir şey olmadığını ve yakın arkadaş olduklarını iddia etseler de, geçtiğimiz günlerde magazincilerin kameralarından kaçamamıştı!

Yalı Çapkını dizisi devam ederken de birkaç kez birlikte tatilde görüntülenen çiftimiz her defasında aralarında aşk olmadığını, çok yakın arkadaş olduklarlarını ifade ediyordu. Ancak Yalı Çapkını’nın sezon finaline girmesinin ardından başrol oyuncularımız tatile çıkınca olanlar oldu. Geçtiğimiz günlerde aşkları ifşa olan Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu, tatilde dudak dudağa yakalanınca sosyal medya karıştı. Denizde eğlenirken magazincilere yakalanan ve dudak dudağa pozları sosyal medyada yayılan çiftimizden şimdilik açıklama gelmemiş olsa da, aşkları resmiyete dökülmüş oldu.

Yurt Dışına Tatile Gidiyorlar!

Bildiğiniz gibi Afra Saraçoğlu birkaç gündür annesiyle birlikte İtalya tatilindeydi. Hatta son olarak giydiği büstiyerle sosyal medyanın diline düşen güzel oyuncu, İtalya’dan döner dönmez sevgilisi Mert Ramazan Demir ile birlikte havaalanında yurt dışına çıkarken görüntülendi. Anlaşılan çiftimiz Türkiye’deki paparazzilerden oldukça sıkılmış. Bakalım el ele kamera karşısında ne zaman göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz