Berfu Yenenler Instagram’da Gelen Yoruma Çıldırdı, Takipçisine Demediğini Bırakmadı: “Salak mısın?”

Aleyna

Haberler

4 Temmuz 2023

Berfu Yenenler Instagram’da Gelen Yoruma Çıldırdı, Takipçisine Demediğini Bırakmadı: “Salak mısın?”

Instagram’ın en tatlı çiftlerinden Eser Yenenler ve Berfu Yenenler sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla yüzleri güldürmeye devam ediyor. Özellikle de Berfu’nun hem eşi hem çocuklarıyla yaptığı eğlenceli ve güldüren paylaşımları sosyal medyada çokça seviliyor. Ancak güzel fenomene bazen absürt yorumlar da gelmiyor değil. Böyle durumlarsa sinirlenen ve tepkisini göstermekten çekinmeyen Berfu Yenenler, bugün Kuzey’e gelen “Kuzey kötü bir çocuk” yorumuna yanıt vermekle yetinmedi, bir de Instagram storylerde de demediğini bırakmadı!

Berfu Yenenler’i Çıldırttılar!

Instagram’da çocuklarını sık sık eğlenceli videolara konu eden Berfu Yenenler, bugün öğlen saatlerinde Kuzey ve Mete’nin arasındaki tatlı kardeş kıskançlığını Instagram takipçileriyle paylaştı.

Pek çok kişi bu videoya gülerken, bazı sosyal medya kullanıcılarının kıskançlığın kötü bir şey olduğunu ifade etmekten geri durmadı; “Kuzey kötü bir çocuk yazdığımda laf edenler olmuştu bana. Haklı olduğumu bir kez daha anladım. Metitoya çok üzülüyorum bebeğim benim” Bu yoruma çok sinirlenen Berfu ise şu şekilde yanıt verdi; “Çok pardon salak mısınız acaba sjsjkdkd kıskançlık mutlu olmak kadar doğal ve yaşanması gereken bi duygudur eğer yaşanmazsa ya da yaşanmasına izin verilmezse sizin gibi sapıtıklar böyle arsiz yorumlar yapabiliyor”

Bununla da yetinmeyen güzel fenomen Instagram storylerinde sitemini dile getirdi: “Bak şimdi günüme böyle başladım anjskskd gerçekten her şeyi o kadar mükemmel göstermeye alışmış bir milletiz ki üzüntü umutsuzluk kıskançlık gibi duyguları yok saymak istiyoruz ve var olmadığına inanıyoruz var olursa ‘kötü’ damgası koyuyoruz. Biri 3 biri 2 yaşında iki çocuk arasında olması gereken en doğal duygu kıskançlıktır bu asıl olmazsa sağlıksızdır, olduğu bi anda da ne kadar doğal ve komik bir an olduğu ve bana anımsattığı videoyu paylaştığım için gelen yorum beni sadece sizin adınıza üzer. Keşke bi zamanlar siz de her duygunuzu yaşayabilmiş olsaydınız da 3 yaşındaki çocuğa kötü diyecek kadar kalbiniz taşlaşmasaydı. Bu arada ben de kıskanıyorum… Mesela Eser’i mesela Kuzey’i mesela Mete’yi sjjdkd kıskançlık vardır arkadaşlar çocuklar bunu bizden farklı gösterir o kadar”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz