Aslı Enver Anne Oldu! Berkin Gökbudak ile Nikah Masasına Oturan Aslı Enver’in Bebeği Dünyaya Geldi

Aleyna

Haberler

4 Temmuz 2023

Aslı Enver Anne Oldu! Berkin Gökbudak ile Nikah Masasına Oturan Aslı Enver’in Bebeği Dünyaya Geldi

Son olarak Disney+’taki “Arayış” dizisiyle karşımıza çıkan Aslı Enver, aynı dizide Mehmet Günsür ile başrolü paylaşmıştı. Disney + platformundan Türk dizilerinin ve filmlerinin kaldırılmasının ardından linçlenen isimlerden biri de Aslı Enver olsa da, bugün güzel oyuncunun mutlu haberini aldık! Uzun yıllardır farklı projelerle karşımıza çıkan Aslı Enver, geçtiğimiz Kasım ayında sessiz sedasız Berkin Gökbudak ile nikah masasına oturmuş ve anne olacağını duyurmuştu.

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çiftinden mutlu haber geldi. Çiftin dün gece saatlerinde dünyaya gelen kızlarının adı merak ediliyordu. Çiftimizin kızlarına “Elay” ismini verdiği ortaya çıktı. Güzel oyuncunun Acıbadem Altunizade Hastanesinde doğum yaptığı ve sağlık durumunun da iyi olduğu öğrenildi.

Aslı Enver Anne Oldu, Kızının Adını “Elay” Koydu

İlk olarak Kavak Yelleri dizisiyle tanıdığımız Aslı Enver, dün akşam anne oldu! Uzun yıllardır ekranlarda olan ve pek çok farklı isimle aşk yaşayan güzel oyuncu, geçtiğimiz Kasım ayında Berkin Gökbudak ile nikah masasına oturmuştu. Nikahtan kısa bir süre sonra ise Aslı Enver hamile olduğunu ve bir kız bebek dünyaya getireceğini duyurmuştu.

Bu mutlu haberle birlikte güzel oyuncu, sevenleri mutlu etmişti. Dün akşam ise herkesin beklediği o haber geldi! Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çiftinden mutlu haber geldi. Çiftin dün gece dünyaya gelen kızlarının adı Elay oldu. Acıbadem Altunizade Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Taner Usta ve ekibi tarafından gerçekleştirilen doğum sonrasında, Aslı Enver ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz