Aşk Yeniden 38. Bölüm Fragmanında Sürpriz Olay

admin

FOX

18 Ocak 2016

Aşk Yeniden 38. Bölüm Fragmanında Sürpriz Olay

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un yer aldığı romantik komedi dizisi Aşk Yeniden’in 38. bölümüne ait olan yeni fragmanı yayınlandı. Ekranların heyecan dolu dizisi Aşk Yeniden dizisinde bu hafta Fatih ve Zeynep’i büyük sürprizler bekleyecek. Heyecanın doruklarda yaşanacağı Aşk Yeniden dizisinin fragmanı ve ayrıntılarına gelin birlikte göz atalım.

Büyük fırtınayı atlatan Şevket, ikinci fırtınayı yaşar. Zeynep ve Fatih’in ayrılıklarının ardındaki tüm gerçeği öğrenen Şevket şok olmuştur. Ertan ise bu gerçeklerin parçası haline gelmiştir. Bu olaylar Şevket tarafından da kısa bir süre içerisinde öğrenilir. Artık Mukaddes dışındaki tüm kişiler yaşanan bütün gerçekleri öğrenmiştir.

Zeynep ile Fatih ise itiraf sonrasında huzurlu bir şekilde yaşayabileceklerini düşünürken Şevket ikisini birden kapı dışarı ederek kendilerine ait bir hayatları olmasının vaktinin geldiğini belirtir. Kendi hayatlarına ait olan ilk geceyi otelde kalarak geçirmeyi tercih eden ikili, yeni hayatlarını kurabilmek için plan yapmaya başlarlar.

Fatih babası ile konuşarak Zeynep’ten ayrılıp ayrılmak istemediğini ve şirketten de ayrılıp kendisine teklifi gelen yeni bir işe başlamak istediğini söyler. Fehmi, Fatih’e bu kararlarında destek olur ve yeni hayatlarını daha rahat bir şekilde kurabilmeleri için onlara yeni bir ev alarak hediye eder. Fatih ve Zeynep artık yeni bir döneme giriş yapmıştır. Ancak bilmedikleri sürprizler onları beklemektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz