Zuhal Topal’la da Bir İlk

admin

FOX

18 Ocak 2016

Zuhal Topal’la da Bir İlk

Evlenmek isteyen ve mutlu bir yuva kurmak isteyenleri bir araya getirerek gerçek hikayelerini milyonlara paylaşan Zuhal Topal’la programında gelin ve damat adayları buluşmaya devam ediyorlar. Ünlü oyuncu Zuhal Topal, hafta içi her gün yayınlanan programında izleyenlere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Zuhal Topal’la programının son bölümünde yürekleri ağızlara getiren bir olay yaşanmıştı. Gelin adayı olarak programa katılan Selin’in reddettiği damat adayı Erdal canlı yayında baygınlık geçirmişti. Fox TV ekranlarında yayınlanan programda damat adayının heyecanına yenilip bayılmasının ardından Zuhal Topal yayına ara verdi. Erdal olumsuz cevap aldıktan sonra Zuhal Topal’ın yanına giderek iyi hissetmediğini söyledi ve hemen ardından bayıldı.

Damat Adayı Yüzünü Sakladı

Yaşanan bir diğer ilginç olay ise iş adamı olduğunu belirten bir kişinin yüzünün gözükmesini istemediğini söylemesi oldu. Zuhal Topal kısa süreli bir şaşkınlık yaşadıktan sonra damat adayının bu isteğini kabul etmek zorunda kaldı. Seyirci ve kameralara karşı ters durarak oturan damat adayı bu haliyle bile gelin adayını ikna etmeyi başarınca stüdyoda eğlenceli dakikalar yaşanmaya başlandı.

Suratı dahi gözükmeden gelin adayının ilgisini çekmeyi başaran iş adamı olan damat adayı, gelin adayına suratını göstermeden stüdyodan ayrıldı. Randevu için onay alan damat adayı Zuhal Topal’a teşekkür etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz