Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. Bölümünde Şok Olaylar

admin

Haberler

18 Ocak 2016

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. Bölümünde Şok Olaylar

ATV ekranlarında her bölümü ile reyting rekorları kırmayı başaran dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölümü ile hayranlarının karşısına gelmeye hazırlanıyor. Meryem elinde Nazlı’nın bebeği ile ortada kalınca Hızır ise türlü belanın arasında oğlunun kokusunun hasreti ile yaşamaktadır. Ancak aldığı haber ile Hızır yıkılır.

Meryem artık olanlara dayanamayacak noktaya gelmiştir. Son olay ile birlikte mücadele etmek zorunda kaldığı sorunlar onu tükenecek noktaya getirmeye yeter. Arka arkaya gelen kötü haberler ailenin tamamını yıpratmaya başlar.

Alparslan ve Özlem’in görüştüğünü de öğrenen Ünal Kaplan, kızını ani bir karar ile Amerika’ya göndermek ister. Özlem ise bir gece daha İstanbul’da kalmak için planını yapmıştır. Alparslan ile vedalaşmak ve onu hep bekleyeceğini söylemek için duran Özlem’in planları işe yarar.

Nefretinden gözü dönen Ünal Kaplan, Sibiryalı Kartal’ın elindeki gücü ve neler yapabileceğini aslında görememektedir. Ünal Kaplan’ın bu hatası tüm herkesi derinden yaralayacak olanların ve felaketlerin yaşanmasına sebep olmaya başlar.

Son bölümde Şahin Ağa’nın vurulması bütün Çakırbeyli ailesinin davası haline gelmiştir. Fakat bu vurulma olayından en fazla etkilenen kişi Hızır olmuştur. Yakın dostunun intikamını almak isteyen Hızır büyük planlar yapmaya başlar. Hızır planlarını yaparken okların hedefindeki isim ise yavaş yavaş Sibiryalı olmaya başlamıştır. Hızır’a kurulacak olan tuzaklar ve yeni gelişmeler 19. bölümde cevaplanacak. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz