Aşk Yeniden 41. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aşk Yeniden 41. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Her yeni bölümü ile Fox TV ekranlarında reyting rekorları kırmayı başaran Aşk Yeniden dizisinin 41. bölümünde Zeynep, Selim ile ilgili tüm bildiklerini Ertan’a anlatmaya karar verecek. Zeynep’in bu davranışı ise olayların tüm gidişatını değiştirmeye başlayacak.

Hikayesi ve heyecan dolu sahneleri ile milyonlarca izleyiciye hitap etmeyi başaran Aşk Yeniden dizisinin 41. bölüm fragmanında Ertan artık gerçekleri öğrenmeye başlayacak. Selim’in kendi öz oğlu olduğunu öğrendikten sonra Zeynep ve Fatih’ten çocuğunu geri almak ister.

Fatih ve Zeynep için ise çocuklarını geri vermek sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Diğer yandan Şevket güvenlik ekipleri ile baş edebilmek için Fatih’i silah zoru ile rehin alır. Vahit’in Fatih ve Zeynep’e yaptığı şantajlardan sonra Ertan ve Selim ile ilgili gerçek artık ortaya çıkmaya başlar. Zeynep üstündeki yükten kurtulduğu için rahatlamıştır fakat Fatih hala gergindir.

Fatih’i gerginliğinden kurtaracak olan büyük bir sorun daha beklemektedir. Şevket polisten kaçtığı için polis artık Fatih ve Zeynep’in Şevket ile işbirliği yaptığını öğrenmiştir. Fatih’in artık önünde Şevket’i teslim olmaya ikna etmekten başka bir yolu yoktur. Fakat teslim etme olayı kendi planladığı kadar kolay olmayacaktır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz