Yeşil Deniz’de Arife ile Sezai Evleniyor mu?

Yeşil Deniz’de Arife ile Sezai Evleniyor mu?

TRT 1 ekranlarının neşe dolu ve eğlenceli dizisi Yeşil Deniz’in 59. bölümüne ait olan fragmanı yayınlandı. İzleyenlerine kahkaha tufanı yaşatan Yeşil Deniz dizisinin bu haftaki bölümünde neler olacağı gelin birlikte inceleyelim.

Sadıç FM’i tekrar taşıyan sadıçlar bu bölümde yine yeni maceralara atılacaklar. Sadıçlar jandarma baskınından kısa süre önce sakladıkları Sadıç FM’i bu kez kaptıracaklar gibi gözüküyor. Beyaz eşya dükkanının kamyoneti ile Yeşilova’yı dolaşan Sadıç FM’in yerinin ihbar edilmesi üzerine büyük bir ödül verileceği haberleri dolaşmaya başlar.

Diğer yandan sadıçlar Emin’in ve Üsen’in dükkanda çalışmaya başladıklarını öğrenirler. İkili radyolarını kuracak bir yer ararken diğer yandan Emin’e olan tepkilerini dile getirmeye başlarlar. Uzunca bir aradan sonra Hafize’yi ziyaret eden Neşe ise Sibel ve Süleyman arasındaki gizli durumları bu ziyareti sonucunda öğrenir.

Sezai ise Arife ile evlenmek üzereyken Zarife’ye karşı bir takım duygular hissetmeye başlar. Radyonun sürekli olarak ihbar edilmesi riski ise yeni bölümde kahkaha dolu anların yaşanmasına sebep olacak. Bakalım Cemil’in kız kardeşleri başlarındaki Sezai’den kurtulmak için yeni bölümde hangi yollara başvuracaklar?

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz