Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. Bölümünde Neler Olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. Bölümünde Neler Olacak?

Raci Şaşmaz tarafından yapımcılığı üstlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her hafta ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın yer aldığı yılın en iddialı dizisi yeni bölümü ile Salı akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarında yayınlanacak.

Çakırbeyli ailesinin üç ferdinin birden masaya oturmaları artık düşmanları için korkulacak durumların başlaması anlamına gelmektedir. Ünal Kaplan ise intikam almak için veliahtı olarak gördüğü Alparslan’a ulaşır. İntikam ateşi ile yanıp tutuşan Ünal Kaplan, Alparslan’ın içerisinde bulunduğu durumları artık görmezden gelmeye başlar. Kaplan’ın başı Alparslan yüzünden büyük belalara girecektir.

Hızır’ın ailesinden bir kişiyi daha kaybetmek gibi bir niyeti yoktur. Çakırbeyli ailesindeki sular ise bir türlü durulmaz. Meryem artık boşanma kararında adım adım ilerlemektedir. Kararlı olduğunu gösterebilmek için avukata giden Meryem Hızır’dan boşanmak için ne gerekliyse yapmak üzeredir. Fakat Hızır için boşanmak gibi bir durum söz konusu değildir.

Hızır’ın annesine avukata başvurduğunu ve gerekli işlemleri başlattığını söyleyen Meryem, aniden karşısında Hızır’ı görür. Hızır, Meryem’e kendisi hayatta olduğu sürece boşanmak gibi bir durumun mümkün olmayacağını söyleyerek Meryem’i üstü kapalı bir şekilde tehdit eder.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz