Aşk Yeniden 42. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

FOX

15 Şubat 2016

Aşk Yeniden 42. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Fox TV ekranlarında yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmayı başaran Aşk Yeniden dizisi yeni bölümü ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Özge Pirinçci, Buğra Gülsoy ve Nilay Deniz gibi genç isimler ile birlikte Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar gibi tecrübeli eski oyuncuların yer aldığı dizinin 42. bölümünde yine heyecan dolu sahneler yaşanacak.

Yayınlandığı her bölümü ile farklı bir macerayı ekranlara getiren romantik komedi dizisinin yeni bölüm fragmanında Zeynep ve Fatih’in yine farklı bir oyun peşinde olduğunu görüyoruz. Zeynep ile Fatih’in hedefinde ise bu kez Mukaddes’in yeni planları var gibi gözüküyor. Sürprizler ile dolu geçecek yeni bölümde Mukaddes’in planlarının geleceği Zeynep ile Fatih’e bağlı olacak.

Aşk Yeniden dizisinin bir önceki bölümünde Fatih ve Zeynep, Vahit’in yaptığı şantajdan sonra Ertan ve Selim ile ilgili gerçekleri saklamama kararı almıştı. Zeynep artık bu yükten kurtulduğu için rahatlamıştır ve Fatih ise gerginlik yaşamaya başlar.

Şevket polisten tekrar kaçmayı başarır. Ancak Fatih ve Zeynep’in Şevket ile işbirliği içerisinde olduğu polisler tarafından artık bilinmektedir. Fatih’in önünde ise Şevket’i teslim olmaya ikna etmekten başka bir seçim şansı kalmamıştır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz