Yeşil Deniz 60. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yeşil Deniz 60. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Doksanlı yıllarda geçen ve bir Ege kasabasının hikayesini anlatan Yeşil Deniz, Pazartesi akşamları saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Yeni bölümleri ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başaran dizinin yeni bölüm fragmanı ve detaylarına gelin birlikte göz atalım.

Yeşil Deniz’in bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde büyük bir doğum heyecanı yaşanacak. Makasçı ailesinden olan küçük Selim, oldukça ilginç bir maceranın ardından dünyaya gözlerini açıyor. Sadıçlar Gonca’nın sürpriz bir şekilde karşılarına çıkması ile ne yapacaklarını şaşırırlar. Naciye’nin bir an önce hastaneye ve doğuma yetiştirilmesi gerektiği için eski arabalarına atlayarak talihsizlikler ile dolu bir yolculuğa başlarlar.

Hicabi’nin elindeki ipuçlarını birleştirerek arabayı neden yaktıklarını çözmesi ile Sadıçları zor anlar beklemeye başlar. Bu sırada jandarma ziyareti esnasında Bahri’nin yanında çalıştığını öğrenen Üsen ise tekrar hesap sorabilmek için soluğu Sadıçların yanında alır. Sedef gittikten sonra Zümrüt’ü suçlayan Emine, Hafize’nin açıkladığı bir olaydan sonra artık okları kendisine batırmak zorunda kalır.

Sezona yeni ve hızlı bir başlangıç yapmayı başaran Yeşil Deniz’in yeni bölümünü 15 Şubat Pazartesi akşamı TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz