Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23. Bölümünde Neler Yaşanacak?

admin

Haberler

15 Şubat 2016

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23. Bölümünde Neler Yaşanacak?

Reyting sıralamalarını alt üst etmeyi başaran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23. bölümü ile izleyenleri ekranları başına kilitlemeye devam edecek gibi gözüküyor. 16 Şubat Salı akşam ATV ekranlarında saat 20:00’de yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde neler olacak gelin hep birlikte bakalım.

23. bölümde Alparslan’ın intikam ateşi artık kendi üzerine sıçrar ve onu yakmaya başlar. Düşmanları tarafından kaçırılan Alparslan, içine düştüğü durumdan kurtulamaz ve bu girdabın içerisine tüm ailesini de çekmeye başlar. Hızır ise yeğeninin yaşadığı kötü olaylardan dolayı kendisini sorumlu tutmaya başlar.

Artık kimsenin bir kişinin daha ölümüne katlanacak gücü kalmamıştır. Çakırbeyli Ailesi ise üst üste gelen bu felaketler ile başa çıkmak için mücadele etmektedir. Olan biten tüm olaylara rağmen Meryem ise boşanma kararından geri adım atmak istemeyecektir.

Hızır’a dava açmak için Meryem’in tuttuğu avukat ise Yaren’in arkadaşı çıkacaktır. Avukat Özgür’ün tanındık bir sima olması Nazlı’nın da boşanma davasının tüm süreçlerini takip edebilmesine yol açar. Ancak bu durumun Nazlı’nın lehine mi yoksa aleyhine mi işleyeceği kimse tarafından bilinmemektedir. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz