Aşk Yeniden 43. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aşk Yeniden 43. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un yer aldığı Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden Aşk Yeniden’in 43. bölümü ile ilgili detaylar gelmeye başladı. Bu hafta kaldığı yerden heyecan dolu bölümleri ile ekranlara gelecek olan dizide neler olacağına gelin birlikte bakalım.

Sıkıntılı günler geçiren Mukaddes’in kendisini vurması yeni bölümde herkesin şok olmasına yol açacak. Aile üyeleri artık Mukaddes’in ciddi bir tedaviye ihtiyacı olduğunu düşünerek onu özel bir kliniğe gönderir.

Kilit altında tutulan Mukaddes, bir yandan buradan kurtulmanın yollarını ararken diğer yandan Fatih’in şirketini kalkındırmak için gösterdiği çabaları izlemeye başlar.

Fatih’in çabalarına Zeynep’in de ortak olması ikilinin işlerinin düzelmesini sağlamaya başlar. Fabrika ile ilgilenen ikili diğer yandan Şekercizade ve Taşkın ailelerinin dertlerine de ortak olmak isterler. Zeynep’in ısrarları ise artık etkisini göstermiştir ve Meryem şirketini Vahit’e devretmeyi kabul edecektir.

Mukaddes’in evde olmamasından dolayı Gülsüm bütün aileyi bir araya getirmek için akşam yemeği organize etme kararı alır. Her şeyin yolunda gittiğini zanneden Zeynep’i bu akşam yemeği sonrasında beklemediği kötü sürprizler beklemektedir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz