Yeşil Deniz 61. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yeşil Deniz 61. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yeşil Deniz dizisi 61. bölümü ile izleyenlerinin karşısına gelmeye hazırlanıyor. TRT ekranlarının sevilen dizisi Yeşil Deniz’in bu haftaki bölümünde yine heyecanlı anlar yaşanacak. Yayınlanan yeni tanıtım fragmanı ile yeni bölüme dair ipuçları veren dizinin izleyenleri şimdiden heyecanlanmış durumda.

Yarın akşam ekranlara gelecek olan Yeşil Deniz’in 61. bölümünde radyosunu eve taşıyan İsmail’i büyük bir sıkıntı karşılayacak. Kahkaha ve hüznün kesintisiz bir şekilde yaşandığı Yeşil Deniz dizisinde bu hafta Üsen’e oynanan oyunlar da ortaya çıkacak.

Radyosu için yeni çözüm arayışları üretmeye çalışan İsmail ise sıkıntılar karşısında kendisini bitkin hissetmeye başlayacak. Sebahattin’in getirdiği yeni bir fotoğraf karesiyle birlikte Üsen, Deli Hikmet’in evinde neler olduğunu anlatmaya karar verecek.

Elindeki deliller ile soluğu jandarmanın yanında alan Üsen bu işin peşini bırakmaya niyetli değildir. Neşe ile Haşım’i çarşıda gören Sibel ise Süleyman ile evliliğinin son günlerinde olduğunu anlar. İçini dökecek ve dertleşecek kimse bulamayan Sibel içini Safiye’ye dökmeye karar vardır. Diğer yandan ise baskın haberleri Sadıçlar’ın tekrar telaşlı bir kovalamacaya girmesine sebep olur.

İsmail ve Yakut arasındaki beklenmeyen yakınlaşma ise talihsiz olayların yaşanmasına yol açacaktır. Yeşil Deniz’in yeni bölümünü Pazartesi akşamı 19:55’te TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz