Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

22 Şubat 2016
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Raci Şaşmaz tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin senaryosu Bahadır Özdener tarafından yazılıyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümü 23 Şubat Salı akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarında yayınlanacak.

Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başaran Eşkıya Dünyaya Hukumdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde yine heyecan dolu anlar yaşanacak. Hızır Çakırbeyli ve Meryem Çakırbeyli arasındaki dayanışma devam ederken ailenin yaşadıkları ikiliyi birbirine daha da kenetleyecek.

Liderlikten vazgeçmek isteyen Hızır Çakırbeyli’nin başı beladan kurtulmamaya devam etmektedir. Aile son olaylardan sonra felaketler zincirinden kurban olarak bu kez Ömer’i vermek durumunda kalır. Viktor’un düzenlediği hain planları ile masum insanların hayatlarını tehlikeye atmaktadır.

Sınırları zorlamaya başlayan Viktor’un eylemleri Ünal Kaplan’ın masasından seçilen özel tetikçiler ile hayata geçirilecektir. Ancak Hızır bombacıyı ele geçirdikten sonra Viktor’un askerlerine bir adım daha yaklaşmanın planlarını yapmaktadır.

Nazlı ise başı beladan kurtulmayan bu aileye artık daha fazla dahil olmak istememektedir. Hızır’ı elinde tutma gayesinden de vazgeçen Nazlı hala evlenme fikrine karşı sıcak bakmamaktadır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz