Aşk Yeniden 51. Bölümünde Bebek Heyecanı

18 Nisan 2016
Aşk Yeniden 51. Bölümünde Bebek Heyecanı

Fox TV ekranlarının büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Aşk Yeniden’in 51. bölüm fragmanı ortaya çıktı. Ünlü dizinin yeni bölümüne bu hafta Fatih ile Zeynep’in bebek heyecanı konu olacak.

Aşk Yeniden dizisinde son olarak teslim olmayı kabul eden Şevket’in bu olayı yaşamasının üzerinden iki ay gibi uzun bir süre geçmiştir. Meryem ise bu iki aylık dönem boyunca Şevket’i hapisten çıkartabilmek için bütün yolları denemiştir.

Şevket’i hapisten çıkartmaya kararlı olan Meryem’in pes etmeye niyeti yoktur. Hayat artık herkes için normal haline geri dönmüş ve Zeynep’in hamilelik süreci de sorunsuz bir şekilde devam etmektedir.

Selin ile Orhan’da Zeynep’in hamile olmasından etkilenerek aralarında yeni bir karar alıp çocuk sahibi olmak isterler. Çocuk sahibi olma kararını alan ikili bu kararlarını kutlayabilmek için Zeynep’i de yanlarına alarak dışarıya çıkarlar. Fakat beklenmedik bir olay onlara doğru hızla ilerlemektedir.

Tuhaf ve eğlenceli vakit geçiren üçlü, birlikte geçirdikleri ufak tatilden sonra aralarındaki sıkıntıları halletmiş ve etraflarındaki herkesi affetmişlerdir. Ancak tatil dönüşü gelen telefonda Ertan’ın Fatih’ten şikayetçi olduğu bilgisi herkesin moralini tekrar yerle bir etmeye yetecektir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz