Kırgın Çiçekler 42. Bölümünde Büyük Sürpriz

17 Nisan 2016
Kırgın Çiçekler 42. Bölümünde Büyük Sürpriz

ATV kanalının en popüler dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler 42. bölümü ile yayınlanmaya hazırlanıyor. Pazartesi günlerinin popüler dizisi olan Kırgın Çiçekler’de Meral’i büyük bir sürpriz bekliyor olacak. Seher ise dizinin yeni bölümünde yeniden uçuruma sürüklenecek.

Yayınlandığı ilk bölümünden beri büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kırgın Çiçekler’in 42. bölümüne damga vuracak olan olay ise ünlü şarkıcı Kutsi’nin diziye konuk oyuncu olarak katılması olacak. Ünlü sanatçı dizide büyük bir düet yapacak.

Zeyno kendi kızlarını dizinin yeni bölümünde Cemre’ye yani halalarına karşı uyarmaya başlayacak. Hapishaneden yeni çıkan Seher ise Nazan’ı kendi evinde misafir edecek. Cemre kendi durumunu öğrendiği an herkesten uzaklaşma kararı alarak kızlarla tartışmaya başlar. Emel’in tuzağına düşmeye başlayan Cemre için olaylar artık giderek daha kötü bir hal almaktadır.

Bebeğini doğurmak için son derece kararlı olan Banu, Selin tarafından istenmeyen olayların içine çekilecektir. Ünlü şarkıcıdan teklif almak üzere olan Meral ise bu düetten kazanacağı para ile hayatını değiştirme planları yapmaktadır. Diğer yandan Abbas’ın adamlarının takip ettiği Seher için çember giderek daralmaya başlamaktadır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz