Aşk Yeniden 56. Bölümde Selim Kaçırılacak mı?

admin

FOX

23 Mayıs 2016

Aşk Yeniden 56. Bölümde Selim Kaçırılacak mı?

Aşk Yeniden dizisinin sezon finali yapacağı haberleri geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Ancak sezon finalinin bir süre boyunca askıya alındığı bugün dizi ekibi tarafından tekrar açıklandı. Dizinin yeni yayınlanacak olan 56. bölümünde ise birbirinden ilginç olaylar yaşanmaya devam edecek.

Fatih, Zeynep ve yakın dostları katılacakları yarışmada eşit bir düzen olması adına yeni bir teklif ile karşı karşıya kalırlar. Yarışma artık sadece erkeklerin de dahil olacağı şekilde devam edecektir. Aksi takdirde yarışmadan çekilme kararı vermeleri gerekmektedir. Kız taraflarının baskıları sonucu ise erkekler ikna edilir ve yarışmaya devam ederler.

İkilimiz oyun günü geldiğinde müthiş bir enerji ile yarışmaya başlarlar. Fakat karşılarındaki rakipleri tahin ettikleri kadar kolay pes etmeyecektir.

Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'un başrollerinde yer aldığı romantik komedi türündeki başarılı dizinin Fox TV ekranlarında yakında sezon finali yapacağı haberlerinin yalanlanması ve bir süre daha sezon finalinin gelmeyeceğinin duyurulması ise dizinin takipçilerini sevindirmiş durumda.

Aşk Yeniden dizisinin yeni bölümünü Salı akşamı saat 20:00'de Fox TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz