Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. Bölümü için Nefesler Tutuldu

admin

Haberler

23 Mayıs 2016

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. Bölümü için Nefesler Tutuldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ünlü isimler yer alıyor. Aksiyon dolu dizi devlet ve mafya arasındaki olayları konu alarak yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin yayınlanacak yeni 37. bölümü için ise nefesler tutulmuş durumda.

Yeni bölümde uzun süre önce Fikret'in engel olduğu ablasının aşkı yeniden alevlenmeye başlar. Fikret ise Emine için hiçbir zaman yapmayacağı şeyleri yapmak üzeredir. Fakat son kararı verecek olan kişi bu noktada Fikret değildir.

Ünal Silah Sevkiyatına Yoğunlaşıyor

Fikret'in içinde bulunduğu bu karmaşık durumdan kurtulması artık tamamen Hızır'a bağladır. Hızır ise her zaman yaptığı gibi olayları derinlemesine düşünmeden karar vermek istememektedir. Fikret hakkında olumsuz düşüncelere sahip olan Hızır'ın neler yapacağını artık kimse kestirememektedir.

Ünal Kaplan'ın tamamen bitmesini isteyen Hızır, Fikret'ten istediklerini alabilmek için uğraşırken devlet onun yardımına koşar. Otelde yapılan görüşmelerde belgeler artık Özkan'ın eline geçtiği için işler artık Ünal'ın istediği gibi gitmeye başlamıştır. Belgelerin ortaya çıkması Ünal Kaplan'ın silah sevkiyatı işlerine daha fazla yoğunlaşmasına yol açar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz